Galatasaray Formaları

Diğer Takımlar Forma Tasarım Yarışması [31] [Basketboldan Futbola]

  • 1 Yanıt
  • 916 Gösterim
http://i.hizliresim.com/EgLVyD.png
Diğer Takımlar Forma Tasarım Yarışması [31] [Basketboldan Futbola]


Selamlar beyler,

- Bir süredir turnuva yarışmaları sebebiyle tematik yarışmalara ara vermek durumunda kalmıştık. Kaldığımız yerden devam ediyoruz.
- Bu yarışmada basketbol takımlarını futbol takımına çevirip, onlara formalar tasarlayacaksınız. Avrupa basketbol takımlarının büyük çoğunluğu aynı zamanda futbol takımına da sahip olduğu için uygun olmaz, bu yüzden rotamızı NBA'e çeviriyoruz.
- Takımı direkt futbol takımına çevirmek çok basit olacağından biraz daha çetrefilli bir yoldan gideceğiz. Örneğin Los Angeles Lakers takımını birebir taşımak yerine FC Los Angeles takımına forma tasarlayacaksınız. Takdir ve isim size kalmış, renklerini değiştirmek yok tabi. B
- Bir iç saha, bir de deplasman forması tasarlayacaksınız, deplasman yerine alternatif de tasarlayabilirsiniz.
- Üretici kısıtlaması yok, istediğiniz üreticiyi kullanabilirsiniz. (adidas ile forma tasarlayanlar üç bantı kullanmak zorunda.)
- Göğüs sponsoru olmak zorunda, sponsoru seçmek yine sizin takdirinizde.

* Takıma bir de logo tasarlayanlar, ankette +1 oy ile başlayacak. Aklınızda bulunsun. Zorunda değilsiniz ama size yol su olarak geri dönecek. :)

- Formaları konu altında yorum olarak paylaşacaksınız, katılacağınızı bildiren bir yorum yaparsanız formayı yetiştirememeniz durumunda ek süre tanıyabilirim.
- Formaları 1 Mayıs 2017 Pazartesi 20:00'ye kadar paylaşmanız gerekiyor. Önünüzde koca hafta sonu var, 1 Mayıs da resmi tatil.
- Herkese başarılar.
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2017, 18:57:52 Gönderen: Filth »

Bu yarışmayı daha uygun bir zamana erteliyorum, katılım olursa canlandırırız.