Galatasaray Formaları

Anket

1. Eşleşme

ayyberk - Juventus
11 (68.8%)
Roaw - Beşiktaş
5 (31.3%)

Toplam Oy Verenler: 15

Oylama kapandı: 29 Ocak 2018, 01:03:26

UEFA Şampiyonlar Ligi Tasarım Yarışması 2017-2018 | 1. Eşleşme

  • 4 Yanıt
  • 6432 Gösterim


AYYBERK - JUVENTUS

İÇ SAHA:

https://i.hizliresim.com/NZgYjY.jpg
UEFA Şampiyonlar Ligi Tasarım Yarışması 2017-2018 | 1. Eşleşme


DEPLASMAN:

https://i.hizliresim.com/kOLZ5r.jpg
UEFA Şampiyonlar Ligi Tasarım Yarışması 2017-2018 | 1. EşleşmeROAW - BEŞİKTAŞ

İÇ SAHA & DEPLASMAN:


ne yalan söyleyim ikisini de çok beğenemedim.  :(


ayberkin juve iç saha forması zebra desenli çubuklar fikir olarak güzel ancak detay rengiyle birlikte bütün olarak forma klasik juve çubuklusundan çok başka her şeye benziyor.kolların çubuklu ve detay rengin daha farklı renkte olduğu bir iç saha forması çok daha güzel olabilirmiş.

roawın beşiktaş deplase forması gerçekte üretilse güzel olacak bir tasarım.hem taşıdığı anlamdan hem de logonun kullanılış biçiminden dolayı çok satacak bir ürün olurmuş
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2018, 01:49:46 Gönderen: victorieux »

Utkan'a %100 katılıyorum, zebralı çubuk fikri çok güzel ama detay renginde patlamış forma. Bu Nesquik rengini siyah beyaz çubukluya hiç yakıştıramadım.
Deplasmanı alternatif gibi değerlendirince alışılmışın dışında bir renk olduğu için olumlu yaklaşıyorum, siyah beyaz küçük detaylar tam aklımdaki alternatif mahiyetine de yakışıyor.

Roaw'un iki forma da fikir olarak güzel. İç sahada Vodafone Arena koltukları, deplasmanda ise Bursaspor maçının ardından yaşanan acı olayın hatırlatılması güzel. Sıkıntı kalıpta çıkmış bence. Daha düzgün bir kalıpla daha güzel görünebilirdi iki forma da.

*

Çevrimdışı Roaw

  • *****
  • #10
    • Profili Görüntüle
Herkese teşekkürler öncelikle. Uzun zamandır tasarım yapmıyordum bu yarışmayla tekrar bi dönüş oldu benim için. Aklıma çok yaratıcı fikirler gelmedi açıkcası benim de çok içime sinen bi tasarım olmadı. Kalıp konusunda eski bilgisayar iptal olduğundan kalıplar uçtu internetten bulduğum adidas kalıplarına uygulamaya çalıştım. Böyle bi şey çıktı ortaya :)