Galatasaray Formaları

Galatasaray Odeabank için Toronto Raptors 2000 Forma Uyarlaması

  • 2 Yanıt
  • 3837 Gösterim


2000deki Toronto Raptors formasına benzer yapıda geçen senenin kalıbına benzer kalıpta @H.C.U 'nun tasarımlarının yardımıyla sekiz farklı tasarım fikri çıkardım. Klasiğimiz parçalı forma iken böyle bir alternatif deneyebileceğimizi düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2017, 22:20:20 Gönderen: sercsinano »

Ellerine sağlık, bu tarz formalar benim de çok hoşuma gidiyor; fakat renklerden birinin açık, ötekisinin koyu olmasından dolayı rakibin giyeceği formayla çakışmalar sorun çıkarabilir. Mümkünse önü kırmızı arkası siyah ve önü sarı arkası beyaz hallerini de görebilir miyiz?

Öğrenci olduğum ve son zamanlarda yoğun olduğum için konuya bakamadım, kusura bakmayın. @kerlonmoura Çok teşekkür ederim. Evet, öyle sorunlar olabilir. NBA'de bir süre "Ev sahibi beyaz ağırlıklı, deplasman renkli" kuralı uygulandığından bu tarz tasarımlar için olası çakışmalar engellenebiliyordu. Rakibin giyebileceği beyaz forma varsa böyle bi tasarım sorunsuz giyilebilir. Forma yanında kontrastı korumak adına formaları arka beyazsa siyah yan, arka siyahsa beyaz yan olarak düzenledim.