Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Serhat Hızlı

Sayfa: 1 2 3 ... 12
1
http://i.hizliresim.com/kvlpNJ.jpg

Bi ara formanın aslında mavi-mor olduğuna dair bi yazı dolanıyordu. Sanırım olsa böyle bir şey olurdu daha da mavisi olmazdı heralde.

gayet güzel olurdu, bu şortun renginden bizim formamız vardı bir ara süper bişeydi ama mavi diye çok tepki aldı.


2
Dursun Özbek Nike'ı da kaybederse vallahi pes artık diyeceğim

3
Avrupa ürünlerini de rastgele giyeriz artık, malum avrupada yokuz bu sene.

4
Mor yerine siyah yapsalar efsane bir forma ve set cikicak ortaya ama her sene illa bi sacma sapan renk koycaklar

Mor yerleri siyah yapabilecek var mi oyle görelim

Ben ilk onu denemiştim yalnız moru biraz daha farklı tonda kullanmıştım, sonra beyazı yaptım.

Buyrun;


5
Böyle yapmak varken mor-gri seçimi  ??? :-\


Ama böyle olsa alternatif formanın bir anlamı kalmıyor. Farklı renk olmalı.

7
Bizim deplasman forması milli takım forması olmuş  :)

8
PARÇALI SİYAH KIRMIZI kombinasyonunu önceden beri söylüyordum yapmalıyız diye. Bu seneye nasip oldu. Parçalı beyaz kırmızı giyemediğimiz zaman parçalı siyah kırmızı giymeliyiz.

9
parçalı siyah kırmızı çıkalım. Gerçekten çok iyi görünüyor bu seneki formalar ile. @kagan  arkadaşın bahsettiği formada ise iğrenç görünüyor :) işte forma farkı.

10
Bencede arka fonu sari olmali

Bence şuan ki gibi olmalı parçalı olmuyorsa. Sarı yoğunluğundansa kırmızı yoğunluğu daha uygun. Her takımın bir ana rengi vardır, fenerbahçe de sarı yoğunluktur galatasarayda kırmızı gibi. bu arada fon da arka demek olduğu için fon dediğinizde arka demenize gerek yok :)

11
Parçalı konça hakem izin vermedi bence. Bizim gibi renk tonları biri açık biri koyu olan bir takım için geçerli bir kombin değil bu. Yeşil siyah renkte vardı sanırım örneği, orda sırıtmıyor mesela ikisi de koyu renk olduğu için. Ama bir sarı bir kırmızı bir de rakibin beyaz koncu olunca 3 farklı renk hakemler için aşırı zorlayıcı olacak, bu açıdan hakemler izin vermez buna kolay kolay.

Benim dikkatimi çeken şort ve formadaki sarı tonları maç içinde farklıydı. Şorttaki sarı daha açık renk. Belki de ter faktöründen olabilir bilmiyorum. Bu arada arkadan çok kötü görünmüyor kombin bunun sebebi de kırmızı koncun arkasındaki sarı şekiller. Dengeliyor orantısızlığı.

12
Gebzede de yeni formalar tükenmiş sadece çocuk bedenleri var

13

14
Biraz boş eleştiri yapıyoruz. Sonuçta futbolcu formaları kural gereği arkası düz olarak üretiliyor, bildiğim kadarıyla arkası parçalı olanlar taraftara satılan versiyonları. Yani bir hazırlık maçı için arkası parçalı bir futbolcu forması üretilemeyeceğine göre böyle çıkılması son derece normal. Patch konusu da aynı. Adamlar da la liga patchli forma ile çıkmış yani çok takmamak lazım hazırlık maçı sonuçta.

15
kaç bin sattık şu ana kadar acaba?

16
rüyamda göğüs sponsorumuz garanti'ydi  ;D

17
bu sene kitler çok iyi olacak anlaşılan

18
Kesinlikle katılmıyorum. Benim gibi simetri hastaları asla giymez. Almazdım bile.

Bende simetri hastasıyım ama aynı zamanda tasarımcıyım, tasarımcı gözüyle bakınca 3+1 aşırı iğrenç görüntü sunuyor. Hafif yana kaymış bir 4 yıldız ise daha orjinal. Dortmund yıldızları da farklı gelmişti zamanında, bu şekilde de çok göze batmıyor asimetri çünkü yıldız sayısı çok. Tabi herkesin kendi fikrine saygı duyuyorum.

19
Gebze Netba mağazasında gördüm. 4. yıldızları yana basmışlardı, gerçekten çok iyi. Bence yeni formalara da 4. yıldızı bu şekilde yana eklemelilerdi. Yani B.Munih değil Dortmund modeli. Öyle Simetridense böyle asimetri daha iyi


20
Günde 2500 ileti yazılan bir forum değil zaten burası. O yüzden bu kadar konu dışı konuşma normaldir, bu kadar sert tepki göstermek gereksiz.

Sayfa: 1 2 3 ... 12