Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - ayyberk

Sayfa: 1 2 3 ... 60
1
Yerli Takımlar / Ynt: Türkiye 2018
« : 22 Eylül 2017, 00:22:03 »
Yeni kalıba sallamayın şimdilik derim ben zira ne ozan abinin ne bizim çizimlerimiz yeterince yansıtmıyor kalıbı. Yaka ve desen konusunda daha düzgün duracak bir konsept olacak.

2
Yerli Takımlar / Türkiye 2018
« : 19 Eylül 2017, 21:42:37 »
http://esvaphane.com/wp-content/uploads/2017/09/Untitled-2.jpg

http://esvaphane.com/wp-content/uploads/2017/09/Untitled-1.jpghttps://pbs.twimg.com/media/DKGT6Y_XkAAEvwb.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DKGT7lLX0AIoi0d.jpg


5
Yabancı Takımlar / Ynt: Tottenham Hotspur - Nike 17/18
« : 14 Eylül 2017, 02:07:58 »
Bence gereklilikte bi sorunu yok ya. Lacivert ve beyaz iki forma bile sezon çıkarmaya yeter. Mavi beyaz bi takımla karşılaşırsa da kurtarır bu mor forma. Oyna devam.

6
Beyaz çok iyi olmuş

7
https://thumblr-5.unisport.dk/product/163975/f504a0c056e8.jpg

Yurtdışında satılmaya başlamış yakında burda da görürüz

8
Şu baskıları, pes görüntüsünü vs. görmemize rağmen ben hala bizimkilerin bu formayla uğraşmayıp beyaz fontu kitleyebileceğini düşünüyorum. Umarım yanılırım.

10
http://esvaphane.com/wp-content/uploads/2017/09/kb-201412.jpg

http://esvaphane.com/wp-content/uploads/2017/09/kb-201412B.jpg

http://esvaphane.com/wp-content/uploads/2017/09/kb-201412a.jpg

11
Aslında o konuda bi karşılıklı bekleyiş söz konusu, eskiden sızanlar footy'de yayınlanırdı. Herkes footynin kendi sitesine giriyordu zaten ama buraya da ekleniyordu fotolar, şimdi esvapda görünce kimse burda paylaşmıyor nedense beklediğimiz şey tam olarak bu değildi :D ama bu konuyu da yakında toptan bi çözümle halledicez muhtemelen @Leos

12
Yerli Takımlar / Ynt: Fenerbahçe 2017-2018
« : 25 Ağustos 2017, 11:45:01 »
Qnb için sanki basket takımı daha mantıklı şu durumda. Çünkü qnb yerelden ziyade global marka basket de olsa daha ucuza avrupa şampiyonu takım varken daha pahalıya türkiye ligi için sponsor olur mu acaba?

13
Bu renk konusuna hazır oylama bitmişken bir yanıt vereyim. Ben de çekindim kullanırken biraz ama sonra formalara bazen bu kadar da anlam yüklemek gerekmediğini farkettim. Yani bazen bazı renkler sadece "güzel durduğu" için eklenebilmeli diye düşünüyorum tehlikeli bölgede kalmıyorsa tabi ki. Mor da pek tehlikeli bölgede bir renk değil totnım için sanki.
Bunu da savunma yapmak veya yaptığım doğru demek için değil de siz de fikrinizi belirtseniz iyi olur diye yazıyorum aslında. Anlam aramamız gerekir mi her formada?

14
Aynen öyle. Barça-Gaudi, Çelsi-Puantiye, PSG-Çizgi, City-Bombeli Çizgi desenlerle özelleştirilmiş. Başta bu özelleştirme acaba maç formaları için de taraftar formalar standart mı olacak diye düşündük ama Çelsi'nin sızan bebek forması taraftar formalarının da aynı özel desenlerde olacağını kanıtlıyor gibi. Totnım ve Atleti formaları da kalan beşli için referans. Geçen günlerde esvap'ta yazmıştık, burdaki nike ürünleri konusunda da elitin ikiye bölünmesi konusu geçmişti. Belli ki forma bazında da bu ayrımı 4 yıl sonunda ilk defa gördük thirdler için konuşmak gerekirse. Seneye daha da bağımsız iki kategori forma görebiliriz.

Edit: Çelsi'nin baz aldığım forması bebek formasındaki desen boyutu yüzünden hata yapmışım, onda da özelleştirme yok ama muhtemelen ilk seneleri olduğu için böyledir, antrenman ürünlerine bakınca üst seviyeye çoktan çıktıkları gözüküyor onların da.

15
Hocam mock-up lar çok iyi gerçekten eline sağlık.

16
Umarım bunlardan yararlanacak insan yoktur forumda.

17
3 kere yazmamın sebebi forum denilen şeyin kullanılışını anlamayıp üst üste 3 ayrı ileti yollamana bi göndermeydi ama belli ki onu da anlamamışsın...

Moru bu forumda en çok savunan insanımdır belki de. Neden kullanıldığını defalarca yazdım insanların neden bıktığını da senin aksine gayet iyi biliyorum.

Hagi döneminde parçalı hiç çıkmadı diyen olmadı. Parçalı formanın olmadığı yıllarımız vardı Hagi döneminde. Bunun bir yıl bile olması yeterli zaten.

Bize söylediğin "gelenekçilik" lafını sana aynen iade etmekte ısrarlıyım. Yabancı özentiliğiyle ilgisi yok. Gala'yı yabancıların kullandığını bilmiyordum ben ilk duyduğumda ve kulağıma daha hoş geldi. Sadece "güzel" olduğu için. Ama senin gelenekçiliğin yeni ve daha güzel şeylere asla açık değil belli ki.

Pazarlamaya girmeden de bu konuların hiçbirini konuşamayız tek başına.

18
3- Gala'nın yabancı özentiliğiyle ilgisi filan yok. Daha güzel olduğu için özeniyoruz bu kadar basit. Pazarlama açısından da daha başarılı oalcağına inanıyoruz. Ayrıca bir önceki maddede yaptığın gelenekçilik vurgusuna bu maddede kendin takılmışsın. GS sadece kısaltma lakap olamaz. City'i mi örnek alalım demişsin evet almalıyız çünkü onlar başarılı pazarlıyolarlar bizdense. Bunu tartışacak değiliz. Ayrıca başarılı olursan tabi ki pazarlanırsın ama bu senin pazarlama başarın değil sportif başarın olur. Mesele başarısızlığı satabilmekte. Bunu yapmanın önemli yollarından biri de gayet yabancılara açılmak ve onların dilinden konuşmak. Boş yapmışsın.

19
2- Tarihi kendi gördüklerin sanacak kadar acizsin. Sen Galatasaray'ı Hagi'yle gördün diye Galatasaray Hagi'yle varolmadı. O dönem yapılan şey özgürlük değil başıboşluktu. Parçalı forma bile çıkarılmıyordu. Yanlış olan şeyi örnek gösterip o zaman ne güzelmiş demek saçmalık. Boş yapmısşın.

20
1- Bu forumda morun asalet rengi olduğunu ve bunun için kullanıldığını bilmeyen tek kişi olduğunu sanmıyorum. Kulüp de bunu ilk kullanıldığında gayet net vurguladı. Boş yapmışsın.

Sayfa: 1 2 3 ... 60