Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - gskral

Sayfa: 1
1
Şahane set olmuş hocam ellerine sağlık.

2
Eline sağlık çok güzel olmuş.

3
@BrownGreenOrange eline sağlık hocam.Eses çok güzel olmuş.Fırsat buldukça yenilerini bekliyorum.

4
Eline sağlık abi çok iyi olmuş. 3.formada 1965 -2015 yazısının üstüne siyah fontta amblem koyabilirmisin

5
@Anarchy hocam eline sağlık.Şahanesin.Fırsat buldukça Eskişehir tasarımı yaparsan sevinirim. Retro olur , deplasman forması olur. Beğeni ile takip ediyorum.

6
abi selamlar çok güzel tasarımlar ortaya koyuyorsun.eline sağlık.Eskişehir için 3 tane tasarım rica edeceğim senden.Beni kırmassan sevinirim.Formaların 2'si önceki formaların modernleştirilmesi diğeri de uyarlama. Esesin daha önceden kullandığı formaları modernleştirmeni rica ediyorum.

1)Kırmızı forma - Siyah Şort : Amblem siyah olursa ve altında 1965-2015 yazarsa sevinirim.Kollar ve yakanın ucu siyah detay.2) Siyah-Kırmızı Çubuklu : Aralarda ince  beyaz çizgi önemli.3)bjk'nin daha önce kullandığı yakası ipli formayı Eskişehire uyarlayabilirmisin. Düz kırmızı forma gibi  yaka ve kolların ucu siyah detay olacak.İpler beyaz veya kırmızı olabilir. Amblem yine siyah fontta 1965-2015 yazarsa müthiş olur.


7
Eline sağlık hocam çok güzel olmuş tasarımların.Fırsat buldukça yaparsan sevinirim.Herzaman takipteyim.

8
Eskişehir yaparmısın abi

9
hocam Eskişehir yaparmısın

10
Eline sağlık usta.Eskişehirin devamını bekliyorum.

11
ellerine sağlık üstad.Güzel çalışmalar Eses çalışmalarını bekliyorum

12
hocam eline sağlık çok güzel tasarımlar.rica etsem 2-3  tane eses için yaparmısın memleket takımı. fikir açısından kırmızı şimşek temalı ,ediz bahtiyaroğlu temalı formalar güzel olabilir.

manuiçin yaptığın formada çok güzel olmuş.O da esesin alternatif sarı forması olabilir

13
eline sağlık üstad tasarımların hepsi birbirinden güzel.vaktin müsait ise 2-3 tane Eses forması yapabilirmisin. şimşek figürlü.ediz bahtiyaroğlu figürlü , retro tarzı

Sayfa: 1