Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Eren A.

Sayfa: 1 2 3 ... 158
2
@ozando tesekkur ederim. Zor bir cekisme oldu ikimizin de hakettigini dusunuyorum aslinda :)

5
Selam Can,her tasarımını beğenen ve seni can-ı gönülden tebrik eden biri olarak öncelikle bu yazdığına çok büyük bir şekilde üzülmüş olduğumu belirtmek isterim.Oylamayı ailesel sebeplerden dolayı takip edemediğim gibi bu yarışmada hiçbir konuyu takip edemedim ve anketlerle görüşümü belirtemedim.Bunun yüzünden katılan bütün arkadaşlardan özür diliyorum.

Lafı benden dışarı söylediğin her şeyin de aslında benle ilişkili olduğunu senin bildiğin gibi ben de biliyorum.Bu yazdıklarına istinaden de bir cevap verme hakkımın olduğunu düşünüyorum.2011 yılından beri üye olduğum bu sitede tasarım bilgime dair her şeyi bu forumda öğrendim ve buna nazaran kendimi geliştirdiğimi düşünmekteyim.Yaptığım her kötü tasarıma da oy verecek kişilerin bu forumda olduğunu düşünmüyorum.Buna daha önce benden daha deneyimli tasarımcıları yenen,daha yeni üye olan ve deneyimsiz tasarımcılara yenildiğimden dolayı söylüyorum. Daha net bir şekilde bu yarışmada kimse forsundan oy almıyor.

Sırf isme bakarak oy veriyorlar demeye çıkan cümlen de son derece bencilce ve şevk kırıcı. Empati yapmanı da düşünüyorum açıkçası. "Beni sevmeyen 6 kişi Can'a oy vermiş" demem senin bu cümlenle aynı yola çıkmıyor mu,sen bu aldığın 6 oyu adil görebiliyor musun? Tasarladığım formalara gelince klişe ya da bayağılaşmış bir set olduğunu düşünmemekteyim.

Oy sayımı meselesindeki ince hesabın da aynı şekilde son derece onur kırıcı. Estetik kişiden kişiye değişen öznel bir yargıdır Can.  Yani senin aldığın ilk 5 oy herkesin beğendiği ve gözüne hoş gelen bir tasarım ortaya çıkardığın anlamına gelmez.Ki son yarışmalardan en fazla 18-19 oy kullanıldığını düşünürsek oylama rakamları da oldukça sabit.


Özetle ismimden oy aldığımı (ki ismiyle oy alacak usta biri olduğumu düşünmüyorum) ve seni mağdur edecek bir sonuç çıkardığımı düşünmüyorum.Zevkine katıldığım her 2 yarışmadan birinde de bu kadar rahatsız edici postlar görmeyi hak ettiğimi de düşünmemekteyim. Kalan süreçte bahaneler bulmak yerine hatayı nerede yaptığını aramanın sana daha iyi sonuçlar vereceğinin kanaatindeyim.

9
Alman iç saha forması çok iyi ama maçların yazın oynandığı kupada kısa formayla koldaki detayların bir önemi kalmaz gibi geldi bana.Dış saha forması oldukça şık olmuş ikinizin de :)

10
İki takım da çok şık olmuş beyler :) Ayrıca Can'ın kullandığı font formayla acayip bağlantılı olmuş,mükemmel detaylar :)

11
Ellerine sağlık Emirhan,Deplasmanı çok beğendim,iç saha da omuz kalabalıklığı dışında çok şık olmuş.

Bu arada şahsi görüşürüm,yarışmaya katılamadığınız zaman keşke söyleseniz katılamayacağım diye,yarışmaya kayıt 4 saate bitmişti zaten sanırsam,yerine geçebilecek elbet bulunurdu. Böyle her yarışmada hem eğlencemizi hem de rakibin emeğini kaçırmamış olursunuz :)

13
Oylama için normal süre bitti.Ozan ve Ayberk 8'er oyla berabere kaldılar.Yeni açtığım anket 1 gün açık kalacak yeniden fikrinizi belirtirseniz sevinirim,ikinize de başarılar :)

14
@andaceyi unutsam üzerinden 2 tur geçmiş bir logo için niye yalan söyleyeyim?sadece böyle yakıştırdım ve şortta normal logo kullandım,ki bence abartılacak bir şey bile değil :)

17
İyi dileklerin için teşekkür ederim can.Yanlış anlamanı istemem şahsi yorumum oylamada yersiz veya beklenmedik bir sonuç yok.

18
Arkadaşlar formaların son teslim tarihini  15 Mart 2017 Çarşamba 23:59'a kadar olarak değiştiriyoruz.Formaları yeniden @Filth 'e yollarsanız sevinirim.Herkese başarılar :)

20
Herkese başarılar.Anket 3 gün boyunca açık kalacak,iki oy verme hakkınız var.
1-onlyyou.gs2-Emirhan Avcı
http://i.hizliresim.com/PQjzMN.png

http://i.hizliresim.com/qEznBD.png


Deplasman forması,Ronald McDonald, McDonald's fast-food restoran zincirinin maskotu olarak kullanılan palyaço karakterini temsil ediyor.
http://vignette1.wikia.nocookie.net/parody/images/f/fe/Ronald-old.jpg/revision/latest?cb=20150818001053


3-Ozan-los
http://i67.tinypic.com/2ic777s.png

http://i68.tinypic.com/97ih7d.png


4-Umut
http://i.hizliresim.com/oE1Ank.png

http://i.hizliresim.com/lEVkBb.png

ev sahibi : sade bir şekilde tasarlandı. formanın güzel durması için kumaş dokusu eklendi.
alternatif : apple'ın 1976-1998 arası kullandığı gökkuşaklı logoya itafen tasarlandı.

5-marek193
http://i.hizliresim.com/vZqlBv.png

http://i.hizliresim.com/1NX3AA.png


6-Filth7-Hasan_KI
http://i.hizliresim.com/aX72lQ.png

http://i.hizliresim.com/kE5n9D.png


8-andaceyi
http://i.hizliresim.com/LQL5Pz.png

http://i.hizliresim.com/5YBlAA.png


Sayfa: 1 2 3 ... 158