Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - andaceyi

Sayfa: 1
1
Yabancı Takımlar / Almanya Rio 2016
« : 31 Temmuz 2016, 23:18:55 »
Rio'da giyilecek formaymış.

https://2.bp.blogspot.com/-VgfEpunglPM/V55SPRRWSAI/AAAAAAAA-Iw/2IiLWz66c0kQki_hxs6iSTn7SEISXvEMACLcB/s1600/germany-2016-olympics-kit-2.jpg


2
Yabancı Takımlar / Borussia Dortmund 16-17
« : 12 Nisan 2016, 00:40:42 »
Dortmund'un forma renk detayı sızdı. Aşağıdaki görseldeki gibi olacak. İddialı bir laf ile "daha önceki hiç bir formaya benzemeyecek" diyerek geliyor forma. Sarı şort ile kombine edilecekmiş. Aşağıda İngilizce metin var. Detaylı olmasa da ufak özetini de geçmeye çalışacağım. Yanlışlarım varsa düzeltin.

Alıntı
Update: New details on the Borussia Dortmund 2016-2017 Home Shirt have emerged: set to be worn in the last Bundesliga game of the season on May 14, the new Borussia Dortmund 16-17 Kit will feature a design "unlike any Dortmund Shirt before."

The new Borussia Dortmund 2016-17 Home Kit will be combined with uncommon yellow shorts in all matches. While Borussia Dortmund previously only opted for yellow shorts because of possible kit clashes, the German club will wear yellow shorts in all of their matches with the new home kit in the upcoming season. But now let's get straight into the first info of the new Borussia Dortmund 2016-17 Home Kit.

Combining the same colors as in the previous season, the new Borussia Dortmund 16-17 Home Kit will be again mainly 'Cyber Yellow'. Traditionally, Puma will combine the yellow shirt with black applications.
After last season's home shirt featured a classic design with horizontal pinstripes, the new BVB 2016-2017 Home Jersey will boast a sublimated graphic on the front to create an one-of-a-kind design for the German club. While there is no detailed info of the graphic yet, it's expected that the print will follow a similar design approach as the Puma Euro 2016 Jerseys for the likes of Austria and Switzerland.

But whereas the first design info of the new BVB 2016-17 Shirt are as expected, it are the shorts that will cause a hot debate. BVB traditionally combines the yellow and black shirt with black shorts, while they only wear yellow shorts in the case of kit clashes. But the new Borussia Dortmund 2016-17 Home Kit will be complemented with yellow shorts. BVB will therefore enter the pitch with the unusual all-yellow look in all matches with the new home shirt, irrespective of whether they are playing at home or away. The socks will be again hooped.

All-Yellow. What's your verdict on Puma's decision to ditch the black shorts? Let us know in the comments section below.


2014 Mayıs son Bundesliga maçında kullanılan kombinasyonun kullanılacağı ve tasarımın daha önceki hiç bir Dortmund formasına benzemediği belirtilmiş.

Diğer Alman kulüplerinin tercihlerine göre sarı şort kombinasyonu ağırlıklı olarak tüm maçlarda kullanılacak. Tabi sarı şort giyen başka bir kulüp olmazsa.

Bir önceki sezonun rengine benzer olacağı "Cyber Yellow" adında bir renk tonu kullanılacağı ve siyah detaylarla formanın tamamlanacağı belirtilmiş.

Güncel sezonda kullanılan yatay çizgili tasarımın yerine daha farklı, daha özgün bir tasarım kullanılacağı bildirilmesine rağmen henüz grafiksel bir detay bulunmamakla birlikte her ne hikmetse Avusturya ve İsviçre'nin Euro 2016 tasarımlarına benzer bir tasarım olabileceğinden bahsedilmiş.

Son paragrafta ise Dortmund'un geleneksel kombininden bahsetmiş. Fakat bu sezonun farklı olduğunu bildirmiş. Ev sahibi ya da deplasman farketmeksizin tamamen sapsarı olacağı söylenmiş. Çorapların yine halka desenli olabileceğinden söz edilmiş.

Son söz olarak Footy'de bahsedildiği gibi;

Puma'nın siyah şortu bir kenara itmesine karşın yorumunuz nedir?3
Galatasaray Forma Haberleri / Leyladan Sonra
« : 24 Şubat 2014, 19:06:27 »
Alıntı
istanbul (çapa) tıp fakültesi' nden birkaç tıp öğrencisinin yaptığı sosyal sorumluluk projesi...

bir gün, hastanede kemoterapi bölümünde leyla diye hasta bir kız çocuğu ile karşılaşıyorlar.. sonra, aylar sonra kızın annesini aradıklarında leyla' nın vefat ettiğini öğreniyorlar.. o kadar üzülüyorlar ki, kemoterapi alan çocuklara isteklerini soruyorlar ve fotoğrafları ile bu sitede yayınlıyorlar(hastalık ve açıklamalar ile beraber).. isterseniz bu isteği kargo yapabiliyorsunuz..

Arkadaşlar ben siteyi inceliyordum. Özellikle Selocan yanıt verirse çok sevinirim. Şu iki kardeşimizden birisi forma istiyormuş. Birisi de eşofman takımı istiyormuş. İkiside Galatasaraylı kardeşlerimiz. Genel olarak Galatasaray formalarıyla ilgilenen bir blog olduğumuz için bu iki kardeşimizi örnek gösterdim. Bir de Fenerli bir kardeşimiz var. O da Fenerbahçe forması ve topu istiyormuş. Site olarak en azından forma isteyen kardeşimize yardımcı olabilmemiz mümkün müdür? İmkan olsa hepsine yardımcı olalım ama durum nedir bilmiyorum.

Forma isteyen kardeşimiz:

leyladansonra.com/?p=807 (Rümeysa)

Fenerbahçe forması ve futbol topu isteyen kardeşimiz:

leyladansonra.com/?p=769 (Ömer Efe)

Eşofman takımı isteyen kardeşimiz:

leyladansonra.com/?p=818 (Sümeyye)

Allah hepsinin yardımcısı olsun...

4
Açılışı Man.City ile yapalım :) İçime pek sinmedi ama görüşleri alalım en azından


5
Açılışı Sneijder ile yapıyorum :D


6
Yabancı Takımlar / Penarol FC 2013
« : 04 Şubat 2013, 22:58:23 »
http://i312.photobucket.com/albums/ll349/Todosobrecamisetas/CLUBS%202012/PENAROL.jpg


Çekimlerin görüntüleri:


8
Galatasaray Forma Haberleri / Beyaz Replica 71 TL?
« : 23 Ocak 2013, 19:23:22 »
http://www.sporcum.com/nike-galatasaray-ss-away-repl-jsy-forma

Beyler ülker reklamına elveda konusunda parçalı formamın nasıl olduğunu belirtmiştim. Buradaki forma da 71 TLye düşmüş ama kulübün ne kadar kazanacağın, orijinalliğini vs. bilmediğim için buraya konu açıyorum. Formanın bu fiyata düşmesi normal midir? 50 TL az fark değil sonuçta.

9
Galatasaray Forma Koleksiyonu / Forma koleksiyoncuları için..
« : 30 Aralık 2012, 01:44:18 »
http://www.classicfootballshirts.co.uk/catalogsearch/result/?q=galatasaray

Arkadaşlar Donanım Haber forumunda birisi paylaşmış. Belki işinize yarar :) Benim maddi durumun iyi olsa bakardım ama maalesef durumum yok.

10
Galatasaray Forma Haberleri / Olası bir Opel sırt reklamı?
« : 17 Aralık 2012, 21:38:06 »
Burada yazana göre bizim Ülker ile sponsorluk anlaşmamız bu sezon bitiyor.

http://www.sponsorluk.gov.tr/haberler.aspx?newsid=234

Aşağıda da resmi sitede verilen habere göre Opel ile bir sözleşme imzalayacağız.

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/15452.php

Sizce bu yeni sezondaki olası bir Opel sırt reklamının habercisi mi?

Eğer öyleyse bana göre Ülker'den bin kat daha iyi olur. Hem görsellik hem de prestij açısından.  Tabi reklamsız forma her zaman isteğimiz.

11
Bu ilk tasarımım. Gimp programıyla yaptım. Henüz kenar çizimlendirmelerimde sıkıntı var ama ilk tasarım olduğu için paylaşmak istedim :)

Forma parçalı forma ve 99 yılı füme rengi formadan esinlenilerek hazırlanmıştır. Ortadaki şeritler bize füme formayı hatırlatırken diğer kısımlar parçalı formaya ait şekildedir.


Sayfa: 1