Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Gicaas

Sayfa: 1
1
GSStore Ürün Tasarımları / Gicaas Ürün Tasarımları
« : 12 Ağustos 2013, 22:32:09 »
Tasarımları beğenirsiniz umarım.Yaptıkça eklemeye devam edeceğim.Not: Çare Drogba tişörtü bastırılmıştır.Güzel de oldu :)

2

Pakette sadece parçalı forma mevcuttur. Diğer formalar tanıtıldığında paket güncellenecektir. Bu forma(lar) Football Manager oyunu için yapılmıştır.

Yapımcı: Gicaas
Rar Şifresi: sahakenari.com

Kurulum: Rardan çıkan dosyaları Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2012\Graphics\Kits klasörüne atınız.

http://www.4shared.com/rar/6uRj0Iw2/Galatasaray_SS_Stil_Forma_13-1.html?

3
GSStore Ürün Tasarımları / Elmander Kapşonlu Polar
« : 08 Aralık 2012, 23:56:44 »


Elmander için kapşonlu polar tasarladım.Beğeni de alınca böyle bir ürünü bastırmayı düşünüyorum.Ön siparişler sonunda sınırlı sayıda üretilecektir.Eğer belirli sayıya ulaşılırsa XXL üretimi de yapılacaktır.Ön siparişler yeterli olduğunda ürün üretimine başlanacaktır.Sizlere hesap numarası verilecektir.Parayı yatırdığınızda ürün kargoya verilecektir ve kargo ücreti de alıcıya aittir.

Ön siparişleri yorum kısmına ya da twitterda @kaankckylmz adresine yapabilirsiniz.Adet ve beden belirtmeyi unutmayınız.

Umarım sizlerde beğenirsiniz.

4

14/08/2010 tarihinde genel olarak futbol hakkında yazmak için açmıştım blogu.Bir süre sonra hevesimi alınca bırakmıştım blogu.Daha sonradan karar değiştirdim ve blogu tamamen Galatasarayla ilgili yaptım.ÖSS yüzünden bu sene pek ilgilenememiştim.Şimdi tekrardan bloga geri döndüm.Yazar olmak isteyen varsa özel mesaj yoluyla iletişime geçebilir.Tasarım bana aittir.

http://viva1905.blogspot.com/

5
Daha önce FM oyunu kalıplarıyla forma yapıyordum siteden bulduğum kalıplarla ilk kez böyle bir forma tasarladım.Umarım beğenirsiniz zamanım oldukça çalışmalar devam edicek.Kalıp sahibine psd için teşekkür ederim.


6

Yapımcı: Gicaas
Rar Şifresi: viva1905
Kurulum: Rardan çıkan dosyaları Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2012\Graphics\Kits klasörüne atınız.

http://www.speedyshare.com/p3dQc/Galatasaray-2012-2013.rar

Sayfa: 1