Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - ayyberk

Sayfa: 1 2 3 ... 63
1
beyaz olur. zaten öyle de olması lazım

2
@S.Öztürk abi mesajlara bir bakabilir misin?

3
Vapor formaları outlette kovalarsanız 39 TL'ye kapatabilirsiniz, vapor formayı bi kere giyince replikaları cidden giyesi gelmiyor insanın

4
reklam ve numaralar parçalı olamaz muhtemelen, tek çare beyaz baskı yapmaktı, bizimkilerde bunu yapacak cesaret olsa zaten yıllardır monochrome arma çıkmış olurdu. benim tavsiyem storelardaki tüm formalara nef basılmadan kapın bu formadan bi tane, eğer daha geç almayı planlıyorsanız da nike mağazalarından alın, oralardakiler de nef baskılıya dönerse nike.com'daki formalar kesinlikle nefsiz kalacaklar. ondan sonra da arkaya çicek gibi beyaz baskı yaptırırsanız yüzyıl saklanacak forma olur.

5
Galatasaray Forma Haberleri / Ynt: Galatasaray Store Haberleri
« : 12 Haziran 2018, 00:06:43 »
Ben 21 tişörtü dışında beğendim. özellikle kumaşlar önceki dönemlere göre çok çok iyi.

6
Birincisi ben bu fotoğrafların tanıtım fotoğrafları olarak yayılmasından çokça rahatsızım, bu Galatasaray'la tamamen alakasız Nike tarafından ve Nike için yapılmış bir "MODA ÇEKİMİ". dolayısıyla bu çekimde kel kız da olabilir başak şeyler de. milli takımlara yapılan çekimlerde üç forma üste üste giydirildiğini, ters giyildiğini vs. de gördük. ayrıca gelen tepkilerden çok net edindiğim izlenim dert edilen tek şey kızın kel olması, soldaki çocuğun paçası kısa eşofman giymesi. zaten sağdaki çocuk gayet normal düz türk yakışıklısı. özetle şu çekimde uzun saçlı, türk halkının gözünde normal güzellikte bi kız olsa hiç bir şey denmeyeceğine yüzde yüz eminim. e bu çekimler de senin benim hangi kızı beğenip beğenmeyeceğine göre yapılamaz ki. normal olan bu.

7
Forma yüzde yüz sahte, bu forumda şunun gerçekliği tartışılmamalı bence ya :D Öte yandan formanın bu olmayacaksa ne olacağına dair de hala hiçbir fikrimiz yok

8
benim cahilliğim sanırım bu tanımı ilk defa bu haliyle gördüm. tanım eğer buysa gerçekten şuan kullanılan renkler yüzde 99 doğru bence. turuncudan iz taşıyan belki biraz daha sarıya yakın denebilir ama  açıkça turuncuya çok yakın bir sarı denmiş, kırmızı için de fes rengine yakın koyu bir kırmızı denmiş bu iki tanım da şuan kullanılan renklere bence fazlasıyla uyuyor. peki bu turuncudan iz taşıyan tok bir sarı, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı hikayesi nerden çıktı? hadi turuncuyu anladım fes rengini kim vişneye çevirdi? çünkü vişneyle fes rengi esasında pek de yakın renkler değil vişne daha tatlı fes daha tok bir renk, biri mora biri kahverengiye kaçıyor bile denebilir.

9
Yerli Takımlar / Ynt: Türkiye 2018
« : 19 Mart 2018, 23:59:45 »
https://pbs.twimg.com/media/DYq2HNPXkAEzjme.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYq2IJ6XcAEDpxz.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYq2JTJXUAEnb09.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYq2JtWX4AUPv1E.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYq2c8dWsAAOYJ3.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYq2fE-WkAUowvx.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYq2fFLXUAEN3ik.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYq2fwLX4AAeQyx.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYrMD7XX4AAGW7_.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYrMFd2XcAI1sNs.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYrMF97W0AA8NWI.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYrMHBGWsAAJg6y.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYrTN0WXkAgMZHD.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYrTSToWsAIEq4Q.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYrTUPXWsAYdKV5.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DYrTVt8WkAEzSkI.jpg


10
@Pringles34 Parçalı= Vivid orange / pepper red
Third = port wine / fuchsia flash

11
Benim anladığım kadarıyla Nike GSStorelarla bireysel olarak alım satım işlemi yapmıyor. GSStore Mağazacılık büyük bir tek müşteri. O yüzden Bursa'daki Aydın'daki storeların tek başına istemesi GSStore'un ürün siparişi vermesi için yeterli olmuyor. Çözümü denildiği gibi GSStore Elite gibi bir mağaza olabilir ama bu mağazanın GSStore Mağazacılıktan bağımsız bir Nike bayisi olarak görünmesi gerekiyor, Barçın gibi Koray gibi.

12
Galatasaray Forma Haberleri / Ynt: TARAFTAR TASARIMLARI - GSF
« : 04 Şubat 2018, 18:30:53 »
Tasarımların üretilme olasılığını göz önüne alarak paylaşmamak daha doğru.

Bu arada tasarımları yolladık @kobe24'e gerisi onda, tasarımlarınızı yarından itibaren bireysel olarak da yollayabilirsiniz isterseniz mail adresine.

13
212 Power'de vardı tüm bedenler olmasa da, Sultanbeyli Viaport ve Gaziosmanpaşa Venezia'da da var gibi hatırlıyorum ama şimdiye kalmamış olabilir tabi @Pringles34

14
@Pringles34 siyah olan outletlerin bir çoğunda var

15
Formanın orijinal olduğunu kesinleştirdik. Fotoğraflar "supporters" versiyona ait.


https://pbs.twimg.com/media/DUpaco_W4AAYXbR.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DUpadyfXcAAZ5aX.jpg

16
bence de supporters versiyonu olabilir emin olmamakla birlikte

17
Galatasaray Forma Haberleri / TARAFTAR TASARIMLARI - GSF
« : 26 Ocak 2018, 18:41:56 »
Hepinizin malumu GSStore taraftar tasarımlarını toplamak için bir mail adresi açtı, muhtemelen bizim forumdan da yüksek bir ilgi olacaktır bu konuya.

Galatasaray Formaları olarak @kobe24 aracılığıyla zaten bir süredir konuştuğumuz bir konuydu bu, tasarımlarımızı store'a sunma fikrine GSStore yetkilileri de olumlu yaklaşmıştı. Her şey biraz üst üste geldi açıkçası. Şimdi bizim sizden isteğimiz tasarımlarınızı bana (@ayyberk) veya Utkan abiye (@victorieux) yollamanız. Yolladığınız tasarımlara kendi tasarımlarımızı da ekleyerek açılan mail hesabını bir nevi pas geçerek tasarımları toplu halde GSStore yönetimine ulaştırmak niyetindeyiz. Tasarımları ne kadar kısa bir süre içinde gönderirseniz o kadar iyi olur zira şu sıralar kulüpte bir aklımıza o geldi hemen yapalım heyecanı mevcut malumunuz.

Herkese şimdiden teşekkürler.

18
Ayberk neyin gittiğini bilmek mümkün değil ki. Belki de olağanüstü işler gidiyor, gitti. Her geleni basacak halleri yok zaten, böyle bi işe girişen belli başlı kriterlerle seçmesi gerektiğini de öngörmüştür.

Ben vakit bulamadım henüz ama aklımda basic işler var, benim store anlayışıma göre koca koca baskılardan ziyade her ortamda giyilecek giysiler olmalı. Herkesin aklına gelebilecek ama kimsenin uğraşmayacağı şeyler göndereceğim. Bakalım, belki tutar.
ben de böyle şeyler göndereceğim ama bu tip işlerin özel olarak seçileceğine dair bir inancım yok, biz bunları yaparız diyerek ertelenirler. grafik işçiliği içeren-ki pek de içerdikleri söylenemez- büyük desenli şeyler seçilecek muhtemelen

19
Ben bu işin olumludan ziyade olumsuz sonuçlanacağını düşünüyorum, zira ortada dönen tasarımların büyük kısmı leş kere leş. Bugün bu tasarımları beğenen store'a baskı yapan insanlar bu ürünler satışa çıktığında asla para vermeyecekler bu ürünlere. Store-taraftar tasarımı hikayesi de son şansını kaybetmiş olacak. Bana kalırsa olması gereken bu kadar ulu orta bi girişimin olması değildi. Beğenilen tasarımcılara özel olarak teklif gidebilirdi -ki bu zamanında sosyal medya için yapıldı ve çok iyi sonuç verdi-

20
16'yı tamamladık. Güzel oldu hızlı oldu son yılların aksine. Ozan abi bugün yarın çeker kurayı.

Sayfa: 1 2 3 ... 63