Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - ozando

Sayfa: 1 2 3 ... 167
1
https://pbs.twimg.com/media/DiVnwFCW0AULrXn.jpg


Ben benzer bir çizim yaptım ama her forma birbirinden farklı olur diye de düşünüyorum.

2
Yerli Takımlar / Ynt: Beşiktaş 2018-19
« : 16 Temmuz 2018, 22:09:57 »
Beyler burası neden boş kalmış ya :DBeyaz formayı ben çok beğendim. Üç bantın gri olması yaka - kol ucu kontrastını çok güzel ön plana çıkarmış. Üç bant siyah olsa forma çok sıradanlaşırdı. Vodafone paramparça etmiş tabi formayı.

Çubukluda ciddi sıkıntı var. Gri değil mora çalan bir antrasit yapmışlar açık çubukları, acayip sırıtıyor.

Kırmızı güzel, rengi çok güzel seçmişler.


3
Yerli Takımlar / Ynt: Başakşehir FK 18/19
« : 14 Temmuz 2018, 23:42:58 »
@cAnAkr Hazırlık maçı için geçici formaymış.

4
Yerli Takımlar / Ynt: Fenerbahçe 2017-2018
« : 14 Temmuz 2018, 18:07:07 »
Kupa seremonisinden önce hazırlanmış formayı giydirmişler... Fener kupayı alsa seremonide yeni formayı görecekmişiz.

Köy takımı gibi tanıtım 2 gündür. Bir formayı maçta gördük, diğerini imza töreninde. Tanıtım manıtım yok. Saçmalık ya. Bayrak da çok yakışacakmış formaya :(

5
Peki şorttaki swoosh neden sarı..?

Çünkü sol taraf tamamen sarı. Maç şortunda logo da sol tarafa geleceği için yıldızlar da sarı.

6
Benim anladığım daha iyi bi sponsor aranıyo ve bulunduğunda nef değişecek reklamlı alacaksanız acele etmeyin derim...

Opsiyon kullanıldı ve sözleşme uzadı ya bu saatten sonra değişmez artık.

7
Zaten gelen bilgi kollarda sarı kırmızı detay olacağıydı, biz sadece o iplikle yapılan renk oyununu bildiğimiz için öyle yorumladık. Barça dep forması çıkana kadar böyle bir kullanım olduğundan bile haberimiz yoktu.

Bence tasarıma kıyasla çok daha oturaklı ve sağlam bir forma olmuş. Utkan Inter depi görünce “Bizim yaka da böyle parçalı olmasın” demişti, oldu gerçekten. İyi de oldu, diğeri kesin takılırdı forma talimatnamesine. 

8
Barcelona seviyesinde özen gösterilmiş, parçalı kültürünü vurgulayan deplasman forması da kesmiyorsa sizi daha ne istiyorsunuz ya? :D

9
@Burakgltsry Mert'in giydiği mor geçen sezonun ürünü

http://esvaphane.com/wp-content/uploads/2017/08/Polo7.jpg

10
32 katılımcı bulamayız ya son 16'da yaparız bir turnuva :D

11
Yerli Takımlar / Ynt: Trabzonspor 18/19
« : 17 Haziran 2018, 04:29:06 »
Macron'da elit diye ayrı bir sınıf yok ki zaten, herkese aynı muamele. İlginç bir program takip ediyorlar, Avrupa'nın bütün orta-alt takımlarını bünyelerinde toplayacaklar herhalde. UEFA'yla yaptıkları anlaşma da aynı mantıkla yapılmış çünkü. En sükseli takımları arasında 1 tane bile üst düzey takım yok, top class zaten hak getire.

12
Yabancı Takımlar / Ynt: Ajax 18/19
« : 14 Haziran 2018, 21:55:09 »


Ajax, desenin en yakıştığı ve anlam vurduğu forma olabilir. Ama düz bakışla 2012-2013 formasına çok benzemiş forma. Elit kalıba oturtmuşlar formayı, üç bant da o sebeple uzamış. Klasik kalıp olsa belki çok daha iyi olurmuş. Yaka zaten bire bir aynı.

https://soccerjerseyworld.files.wordpress.com/2013/04/ajax-2012-home.jpg


Deplasman formasında ise bu güzel renklerin nasıl harcandığını bütün Turçiye gördü, yazık ya...

13
Yerli Takımlar / Ynt: Trabzonspor 18/19
« : 14 Haziran 2018, 14:37:14 »

14
Yerli Takımlar / Ynt: Fenerbahçe 2018-2019
« : 10 Haziran 2018, 01:42:43 »
@Kvothe Yok öyle olmaz ya, 2019 sezonunun eski adıyla adizero kalıbı bu, biz hiç giymedik ki adizero. Türkiye'de üretilemediği için giydirmiyorlar çünkü ithal ürün kapsamına girip fiyatı artacak.

Ben formaları beğendim şahsen. Herkesin patır kütür katalog forma giydiği yerde şu deplasman formasını yaptırabilmek çok kıymetli bence. Kalın çubuk göze gerçekten ilginç geliyor ama formanın karakterini bozmadığı sürece böyle şeylere açık olmamız lazım. Yoksa bir noktada kataloga teslim edilir takımlarımız.

Çubuklunun asıl sıkıntısı çubukların eşit olmaması. Tabi her tarafı piksel lekesi olmuş, kim bilir kaç hesaptan el değiştirilmiş fotoğraftan net anlamak mümkün değil.

Sarı formaya laf eden ayıp eder, burada başka laf kullanacaktım ama nezih bir ortamdayız :D Formayı zaten çeyrek görüyoruz, pijama falan diyen varsa muhattap almayın. Boşverin. Şu 3 yıllık sosyal medya yöneticiliği deneyimime dayanarak konuşuyorum, insanlar formaları sadece eleştirmek için eleştiriyor. Ve nerede yoğun bir eleştiri varsa orada ya sahte forma var ya da hiç forma almıyor bu insanlar.

Bu arada kim sızdırdıysa başı ciddi belada. Fenerbahçe avukatları efscub'a ulaşarak yazıyı ve fotoğrafları kaldırttı, ciddi bir hukuki tehdit ile hem de. Fotoğrafı sızdıranın kimliği belli olursa hem işinden olacak hem de ciddi maddi tazminat davasıyla karşı karşıya kalacak gibi görünüyor.

15
Yerli Takımlar / Ynt: Fenerbahçe 2018-2019
« : 07 Haziran 2018, 21:50:43 »
@ygzmedrep Kardeşim neden gitmek istemesinler ya :D :D

16
%90 tutturmuşsun formaları bence, tahminimce tabi. :D Güzel de olmuş ellerine sağlık.

17
Geçen sene perdenin önünde tanıtım yapıldı eleştirildi, bu sene Nike görselleriyle tanıtım yapıldı o da eleştirildi. E ne yapılsın? :D
Adamlar böyle bir tema seçmiş, dünyanın öbür tarafındaki Avustralya'nın formaları da benzer temalı fotoğraflarla tanıtıldı, Premier Lig'in son şampiyonu Manchester City'nin de.

Sorun kel kızsa söyleyin beyler :D :D Kel kız moda fotoğrafçılığının vazgeçilmez objesidir. Bunu uzun saçlı sakallı adamlar takip eder, onu da mavi/mor saçlı kadınlar takip eder. Bu böyledir...

18
Efscub'a biri "Ben mağaza çalışanıyım bunlar gerçek ama 3. seviye kalite" falan yazmış. Formaların ikisi de ben sahteyim diye bağırıyor da 130₺'ye nasıl sahte forma satıyorlar ve alan oluyor mu acaba?

19
Şu font olayını zaten TFF ile bir anlaşbilsek; bu kadar basit bir fontu resmi font seçmek saçmalık. Tasarlat lan ne kadar ödersin ki en fazla?

Saçma sapan her organizasyon için 20x3 metre hazırlattıkları arka plandan daha pahalı olmaz :)

20
Göztepe’nin yeni iç saha forması 4 parçalı olacak ve hiç siyah yok. Muhtemelen beyaz şortla giyilir, Galatasaray’ı mor formaya mahkum edebilir.

Sayfa: 1 2 3 ... 167