Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - 2000RUHU

Sayfa: 1 2
1
parçalı - parçalı - siyah
parçalı - siyah - kırmızı
siyah - siyah - siyah
crimson - siyah - crimson

en güzelleri bence.

2
Keşke 3. forma böyle olsa


yanlış olur. benim aklıma gelen şöyle bişey oldu.


şortun en alttaki siyah geçiş bozuyo bence. geçiş olmasa iyiydi.

3
sayaç koydun okey de büyük gün nedir? forma mıdır ne içindir bu sayaç yazsana oraya. komik cidden ya. insan acaba formayla birlikte büyük bir transfer mi açıklanacak diye düşünüyo böyle olunca. büyük gün???

4
lansman tarihi 27 temmuz kesin bilgi. Kaynak: yok

5
niye şaşırıyosunuz böyle bi yönetimin formalar konusunda hassasiyetle planlama yapacağını mı düşündünüz.

6
Siyah formanın altına parçalı şort dener misiniz?Şeritlerle uyum sağlayacağını düşünüyorum.

hemen o düşünceni geri al  ::)  :D

7
bence de siyah olmalı. parçalıyı daha şık gösteriyor. bu kadar berbat formalardan sonra doğru kombinasyon beyaz şort konç falan olayına takılacak değilim. bari biraz daha şık görünsün.

8
sade ve şık diyemiycem çünkü sade ve yavan bu resmen. 3 forma da bu sene sınıfta kaldı benim için. bu kadar kötü olmamalıydı.

9
"2016 gala home kit zamanında Sophie Loren ve Cameron Diaz gibi isimlerin de korumalığını yapmış olan Yıdırım Memişoğlu'nun başını çektiği özel bir güvenlik timi tarafından gsstore TTArena deposunda itinayla korunuyormuş. Aldığım duyumlara göre Yıldırım Memişoğlu formaları özel bir kutuya koydurup kutuyu eline kelepçelemiş. Geceleri de böyle uyuyormuş" ( via. @DiMarzio)espri zannedenler de inanmıştır artık heralde...

 :P

10
abi harbiden oha ya. büyülendim. pazardaki abiler bile bu kadar güzel formalar yapabiliyor. nike'a ne desem az ya. beyaz formanın güzelliğine bak abi. ne diyim ki

edit: şu beyaz olanı nike'a ulaştırma şansımız yok mu belki utanırlar biraz bonus forma olarak falan çıkartmayı düşünürler?

edit2: ayrıca bu formalar bana 90ları hatırlattı renkler parlak ve gözalıcı. şimdiki gibi ruhsuz bordo ve turuncu ne değil.

11
Şöyle bir bilgi paylaşiim dün gece saat 01:15 civarı nişantaşı gsstore önünden geçtim ışıklar açık kepenkler yarının biraz altı kapalı ve içerde çalışanlar vardı

yıldırım memişoğlu ve özel timi işte.

12
Peki bu manzarayı tekrar görecek miyiz acaba ..Edit: Burak parçalı formayı ne kadar güzel özetlemiş oyle ya .. Ulan bir allahın kulu duymadı mı yahu su adamı..burak özetlese nolur? önce gollere sevinebilsin de sonra gelir oralara.

13
"2016 gala home kit zamanında Sophie Loren ve Cameron Diaz gibi isimlerin de korumalığını yapmış olan Yıdırım Memişoğlu'nun başını çektiği özel bir güvenlik timi tarafından gsstore TTArena deposunda itinayla korunuyormuş. Aldığım duyumlara göre Yıldırım Memişoğlu formaları özel bir kutuya koydurup kutuyu eline kelepçelemiş. Geceleri de böyle uyuyormuş" ( via. @DiMarzio)


14
İçimden bir his, şu Roma'nın kalıbıyla aynı olacak bizim parçalı diyor. Bu arada Haziran'ın ortasına geldik nerdeyse, parçalıyla ilgili sızan en ufak bir görsel dahi yok. İyi defans yapıyorlar bu sene.aslında bu kalıp 2000 kırmızısına çok benziyo. keşke öyle bi forma yapılabilse. müsait bir durumda olan bi arkadaş varsa bunu bu seneki kalıba göre uyarlayabilir mi?

15
Bu sene forma aIıcam da ya siyahı da beğenmedim ben :P 3. Forma zaten ya geç çıkar, erken çıksa da beğenmedim hiç :D
ParçaIı da tam parçaIı oImayacak zaten, onu da aImam.
Siz hangisini tercih edeceksiniz?

hiçbirini. bu kadar kötü formaların neyini tercih edelim.

16
yarında sızmazsa gidip depoyu patlatcam. kim benimle ?

17
bizim gibi büyük bir kulübün 2015 senesinde bile formalarının bu kadar kötü olması çok saçma geliyo bana. şaşırtmıyo artık ama saçma geliyor.  üçü de birbirinden berbat. mesela güney amerika kulüplerinin formalarına falan acaip özeniyorum. onlarda olup bizde olmayan ne ki formalarımız hala pazar malı gibi.

abi tamamen bi çıksın bakalım nasıl duruyor ona göre karar veririz böle çizimlerle kötü demeyelim belki canlı halinde görünce hoş olcak ben mesela bu senenin formasını pek beğenmemiştim ama zaman geçtikçe gözüme güzel görünmeye başladı bi çıksın sonra bakalım

şu mercan forma çıksa da bişey değişmez benim için. her halükarda son 15 yılın en kötü forması bence. adidas bile bundan kat kat iyiydi. pembe tişörte arma basıp yollamanın hiçbir mazereti yok.

18
bizim gibi büyük bir kulübün 2015 senesinde bile formalarının bu kadar kötü olması çok saçma geliyo bana. şaşırtmıyo artık ama saçma geliyor.  üçü de birbirinden berbat. mesela güney amerika kulüplerinin formalarına falan acaip özeniyorum. onlarda olup bizde olmayan ne ki formalarımız hala pazar malı gibi.

19
İyi tarafından bakalım sahada 22 kişi gibi görüncez :D

20
Bence şort parçaları ters olabilir. Yani nike'ın bu bu seneki mercan ve siyahı da zerre beğenmedim ama bu kadar zevksiz olamazsınız beee diye düşünerekten  şortta parçaları ters koyarak formada bir nevi damalı forma etkisi yapmak olabilir maksat. bilemiyorum :(

Sayfa: 1 2