Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - OZNKLYN

Sayfa: 1
1
@ozando Üstad yanlış anlaşılmışım ya da yanlış okumuşsun. Mor ve pembe illa alternatif renkler olmalı mı? Bizim tarihimizde füme var özellikle 2000 lerin başında çok da güzel  füme formlarımız var. Üstelik turuncu'muz var sarı var.

Beyaz ve Siyah forma yapılmasın demiyorum orasını çok yanlış anlamışsın. Beyaz ve siyah forma yapılmaz mı zaten her takım yapıyor. Demek istediğim her sene aynı şekiller deler birbirlerine çok benziyorlar. Mesela bu senenin siyah forması ile 2 sene öncenin siyahı aynı beyaz ise zaten her sene üstüne ince bir sarı bir kırmızı başka bişey yok. Formalarımız da gögüs sponsoru olması siyah ve beyaz forma sanki tek renk tişört gibi olucak. Demek istedigim bunlar.

2
Ben nike'ı biraz eleştirmek istiyorum bu nedenle bir yazı yazacağım. Öncelikle yıl 2011 nike bize forma sponsoru olduğunda hepimiz heyecanlandık. Üstelik adidas'ın son 2 senede mor ve pembe forma yapması zaten canımızı sıkmıştı. Bir de adidas fazla antreman ürünü yapmıyordu nike ise daha fazla ürün sağlıyordu takımlara.

Tüm bunlar nedeniyle hepimiz nike'a sevinmiştik. Nike bize bir çok ürün sağlıyor bunu çok begeniyorum ancak gel gelelim forma konusuna. Her sene aynı beyaz forma aynı siyah forma ve üstelik her sene bir mor forma ( çok şükür bu sene yok) saçmalığı beni üzüyor. Beyaz ve siyah formalar her sene aynı tasarıma sahip sadece bir kaç farklı çizgi o kadar. Bu senenin beyaz forması daha tanıtılmadı ancak oda görülüyor ki rezalet olmuş.

Sormak istiyorum 2 sene önce siyah forma alan bir taraftar yine bu yıl ki formayı alır mı? Beyaz alan taraftar yine alır mı ? forma satmak isteyen bir takım veyahut firma aynı elbiseleri her sene yapar mı? Mor alan bir taraftar yine mor alır mı ? Gerçekten adidas ın kollarda ki çizgilerini özlüyorum. Eski renklerimizi turuncu olmayan kırmızısı kiremit olmayan renklerimizi özlüyorum. Üstelik fenerbahçe suan 92 bin forma satmışken her yaz neden formalarımız teker teker tanıtılıyor anlamış değilim.  Sonuç olarak Adidas propagandası yapmıyorum ancak eski formalarımızın nike'ın bize yaptıgı formalardan görünüş olarak daha iyi oldugunu söylemek istiyorum.

Nike ise adidas'a göre kumaşı daha kaliteli yaptıgı bir gerçek.
 

3
Yahu arkadaşlar bu bizim beyaz forma ne zaman tanıtılacak ya da ne zaman sızar. Bütün takımların formaları tanıtıldı veya sızdı bizim beyaz formanın en azından bir fotoğrafı olsa da bilsek nasıl olacak.

4
Arkadaşlar en son 5 sene önce filan yazmıştım sürekli takip ediyorum sayfayı ama yazmıyordum. Tekrar dan merhabalar hepinize :) Her neyse siyah ve beyaz formamız bir türlü tanıtılamadı ve işin kötü tarafı her sene bizim takım bir tane tanıtıyor daha sonra digerlerini tanıtıyor. Sizce bu durumun böyle olmasının sebebi nedir ve diger formalarımız ne zaman tanıtılır ?

5
Bence formalar çok güzel parçalı harika olmuş beyaz sort ile çok güzel oluyor her zaman ki gibi. Eksiklerini sorarsanız forma sarı agırlıklı gözüktügü için bir kolu kırmızı bir kolu sarı olunca kolalr keşke siyah ya da beyaz olsaydı diyorum. Beyaz forma ise kırmızı şort ile mükemmel gözüküyo. 3. formanın çıkmaması formaların geç çıkması dogru kombinlerle formaların giyilmemesi galatasaray tarihinde hep vardı şuan ki yönetimle alakası yok ancak şuan ki yönetimi de tabi ki begenmiyorum. Her sezonun forması bir yıl önceden hazırlanmaya başlandıgı için 2-3 ay sonra 2018 formalarının renkleri de sızar.

Sayfa: 1