Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - henryerdem

Sayfa: 1 2 3 ... 9
1
Gözünüzü seveyim taraftara satılanın sırtını parçalı yapın.
Satış fotoğrafları sızan forma taraftar formasi maalesef

2
Pencereden kasıt Galatasaray ve Fenerbahçe'nin güncel formaları gibi, bu formalar kurala uygun yani.

Kural güzel olmuş da bu şort işi sıkıntı, o hiç iyi olmamış. Bunun tam olarak uygulanabileceğini de hiç düşünmüyorum. 100 küsür yıllık kombinler sırf UEFA paşa öyle istiyor diye bozulmaz. Gerektiği yerde zaten ayar çekiliyor, üreticiler buna uygun olarak hazırlanıyor.

Uefa'nın yeni kuralından benim anladığım şu:Bence böyle olmasını istiyor UEFA

3
http://img-fanatik.mncdn.com/images/original/2018/05/24/5328468.jpg


Vapor kalıpların net olarak görüldüğü en güzel fotoğraflardan biri. Ayrıca renkler de ve formanın güzelliği de ayrıca belirginleştirmiş.
Kırmızı parçada ki dikişler niye sarı? Bence kötü olmuş. Kırmızı olsa daha iyi olurmuş

4
Lansman tarihini bir süre ertelemiş bizimkiler. Şampiyonlukta orta kısma bayrağı da ekleyecekler galiba tanıtımda. İç Saha 30 Mayıs'a kadar tanıtılacak ama şu an tarih belli değilmiş.
Bu başlı başına beceriksizlik. Şampiyonluk etkisiyle bi ton forma satmak varken yapılacak iş mi bu?

5
Göztepe yeni sezon parçalı ile maça çıkacağını açıkladı. Maalesef beyaz forma bizi bekler

7
Maç önü için muazzam olmuş bence

8
Bu formayı istiyorum! Derhal satışa çıkmalı bence. Bu arada turkcell güzel bi tanıtım yapmış


9
Hocam çok sevdiği morları çekmiş hemen  :)


10
Arkası sarı olan parçalı geliyor yine. Nerden çıktı bi sarı ya! Ama 3rd çok iyi olacak galiba. İstanbul silüetinden falan bahsediliyor. (efsane çubuklunun yalancısıyım :))

11
Takım iyi gidince kombinler maç önleri konuşulmaz oldu. Ne bu durgunluk :-)

12
İlk icsaha maçında fireyi verdik hemen.
Parçalı-kirmizi-kirmizi kombinle çıkıyoruz aksam.

13
Tff katalogunda 2017-2018 alternatif formamız görücüye çıktı. Başarılı bence.
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3604

Bide iç saha için doğru kombin ve tek kombin bildirmemiz başarılı bi hamle bence. Gerçi deplasman takımları buna dikkat eder mi bilemem.

14
Galatasaray Forma Haberleri / Ynt: Galatasaray Formaları / Sunum
« : 10 Ağustos 2017, 15:15:57 »
Onaydan kasıt? Sunumu görmeyi mi kabul etti yoksa siz sunumu yaptınız ve içeriğine mi onay verdi? @kobe24

15
Galatasaray Forma Haberleri / Ynt: Galatasaray Formaları / Sunum
« : 08 Ağustos 2017, 16:30:41 »
Muazzam emek harcanmış. Ellerinize sağlık. İnşallah işe yarar.

16
Aha resmi görseller gelmiş:

Nef kırmızı, nike swoosh kırmızı, kol altı detaylar ve yaka kırmızı ancak Garenta turuncu! Yeminle bravo!

17
Galatasaray Forma Haberleri / Ynt: Galatasaray Store Haberleri
« : 05 Haziran 2017, 21:56:49 »
Pilav gününde oynanan gösteri maçında gsstore tasarımı özel üretim formalar giyilmiş parçalı formanın ön yüzünde desen olarak lisenin meşhur kapısı kullanılmış detay rengi beyaz ve yaka da retro tarzda arma olarakta sanırım pilav günü logosu kullanılmış beyaz forma da gayet şık parçalı detayları olan sırtın da numara kısımı arma şekli gibi oval yapılmış düz beyaz yapılıp kolaycılığa kaçılmamış numara yerinde en son kaybettiğimiz eski başkanlardan ali tanrıyarın fotoğrafı var ve arma olarak bazı store ürünlerinde de gördüğümüz siyah arma seçilmiş biraz değişik geldi bana hakeza konumu da velhasılı iki farklı güzel forma çıkmış ortaya acaba fromaları gsstore mu yapsa diye düşünmedim değil son dönem yaptıkları taraftar formaları hiç fena değil nike bu haldeyken gsstore gözüme daha da güzel geldi..:)Yalnız beyaz forma baya hoşuma gitti benim. Ufak oynamalar yapılarak kusursuz bi forma haline getirilebilir.

18
Yalnız formalar sahada bu seneki formadan çok daha iyi görünüyor. Bu seneki formalarin üzerinde bulunan enine çizgiler koyu yapıyordu renkleri. Renkleri özlemişim valla. Ayrica kırmızı font boğmamis formayi. Şimdilik geçer not aldi benden yani.

19
@kobe24 Bunlar kolay şeyler. Bir haftasonu bir sohbet grubu kurulur, sunumlar dosyalar hazırlanır. Ancak izlenecek yolu merak ediyorum ben. Sunum hazırladık, dosyaladık. İçine olması gereken renkleri koyduk, tasarımlar koyduk. Yapılan yanlışları madde madde yazdık.

Peki sonrası ne olacak? Yönetim neden böyle bir şeyi umursasın mesela? Nike neden yıllık 7,75M€ verdiği takımın formasına renklerine başkasını karıştırsın? Hazırlayacağımız potansiyel sunumun bir ağırlık oluşturacağın herhangi bir teminatı var mı?

Velev ki yönetimde bir farkındalık yarattık, Nike "Yoo biz böyle uygun gördük çünkü pazarlama departmanımız böyle bir şeyin daha doğru olduğuna karar verdi." dese ne yapabiliriz?

Store konusunda kesin farklılık yaratabiliriz ama iş formaya gelince o kısmını benim mantığım almıyor. Forma konusunda bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok, yönetimin yapabileceği tek şey ilişkileri düzeltmek. Nike bir kombin mi tasarladı, o giyilecek. Nike özel bir tarih mi belirledi? Ona uyulacak. Oradan sonrası gelir zaten. Gerekirse yönetim pazarlama ücreti 500 000 €'dan feragat edecek, "Pazarlamayı da siz yapın, fotoğrafı siz çekin, tarihi siz belirleyin." diyecek. "Bize parçalı formamızı yapın da gerisi sizde." diyecek.

Düşündükçe, parçalının rengi anlamsız bir yere seyretti ama dünyanın en büyük iki üreticisinden biri olan Nike bilmiyor da biz mi biliyoruz bu işi diye soruyorum kendime. Olay renkte falan değil, olay formayı pazarlayamamada. PSG formasına bakıyorsun, kollara kırmızı çizgi ekleyelim de değişik dursun derken mor kol yapmış adamlar. Ama pazarladılar formayı, ilginç görsel yaptılar, son teknoloji kullandılar, bir şekilde taraftar yedi bu formayı.

Renk konusunda tabi ki biz ne dersek o olmalı. 110 yıllık kulübün rengini her sene kafasına göre değiştiremez. Ağırlık konulmalı bu konuda. 7 yıldır farklı tonlarda gorma giyiyoruz. Roma'da aynı hatayı yapıyorlardı ama bu sene akıllandılar.
Tasarım konusunda ise iç saha her sene tam parçalı olmali. Dış saha ve 3rd yi nike nasıl yaparsa eyvallah. Örneğin Atletico Madrid, man city, geçmişte manu ve arsenal. Bunların iç sahasını sürekli tarihe uygun şekilde yaptılar. Diğer türlüsüne kulüp müsaade etmez zaten. Bence kulüpler o kadar pasif değil yani. Ki olmamalı da

20
Tanıtım büyük fiyasko oldu, ucuzluk akıyor.

Bence bu tür organizasyonlara gerek yok zaten. Avrupa'daki gibi sadece profesyonel fotoğraflar yayinlanmali lansmada.

Sayfa: 1 2 3 ... 9