Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - galeon

Sayfa: 1
1
SİYAH ŞORT SİYAH KONÇ OLASI KOMBİNLER.
2


Galatasaray’ın yeni parçalı forması ton farkıyla oluşturulmuş çubuklu desenlerden oluşacak. Formanın ana detay renginin siyah olmasını bekliyoruz. Bu beklentimize paralel olarak formanın şort ve konçlarının da siyah olması çok yüksek bir ihtimal. Formanın ikinci şortu ise kırmızı renkte olacak.

Son iki sezondur parçalı formanın arkasını sarının egemenliğine teslim eden Nike, 2019-2020 sezonundan itibaren kırmızı sırta geri dönüyor. Formanın bel kısmında artık UEFA tarafından zorunluluk haline gelen parçalı bir kısım da yer alacak. Sırt kısmının kırmızıya dönmesiyle birlikte taraftara satılacak formaların sırtının tamamen parçalı olması da ihtimaller dahilinde.Esvaphane nin tahmini çizimi.
Kaynak ve alıntı: esvaphane.com

3


2018/2019 ŞAMPİYONLAR LİGİ FONTU. GÜZEL GÖRÜNÜYOR.

4
Esvaphane paylaşmış.


5
İyi çalışmalar. Fethiyespor Kulübü'nün yakın zamanda kulüp logosunda bir revizyona gidilmesi düşünülüyor. Rica etsem tasarım yapan arkadaşlardan birkaç çalışma örneği alsak faydalansak nasıl olur? Kulübün resmi renkleri lacivert ve beyaz. Forma kombini lacivert beyaz çubuklu forma - beyaz şort ve beyaz konç. Deplasman forması lacivert kırmızı koyu bir kombin. Yani formalarında kırmızı detayllar da kullanılıyor. Armadaki kalp lacivert beyaza olan bağlılığı ve sevgiyi ifade ediyor. Kulübün takma adı Şimşekler. Güncel logoyu paylaşıyorum.


6
 İlk gerçek fotoğraf. for esvaphane


8
Konunun Nike'nin bize gösterdiği özenle ilgisi ne anlayamıyorum. Nike sana da ona da aynı kaşıbı veriyor. Adamlar sarı istemiş sen beyaz istemişsin. Kaldı ki patçalı yine sarı ağırlıklı olacak. Üçüncü forma zaten sarı olamaz. Varsayalım ki parçalıda sarı kırmızı dengede; yine ne sarı forma ne de kırmızı forma bizim için alternatif olamazlar. Romanın bu kadar rahat sarı ve turuncuyu kullanabilmesinin nedeni iç saha formalarının düz kırmızı olması. Renklerimiz aşağı yukarı aynı evet ama iç saha formalarımız aynı değil. Bu yüzden dep ve third renklerini değerlendirirken bunları da göz önüne almamız gerektiğini düşünüyorum.

Third konusunda esas soru şu olmalı diye düşünüyorum: Tüm takımlar değişik tonlar denerken, formalarını farklılaştırmaya çalışırken bizim formamız neden beyaz-sarı oluyor? Bu bir alternatif forma değil deplasman forması kombini. Yine beyaz yap formayı, detayı ciddi anlamda -ciddi anlamda ama bizim red pepper gibi değil- doygun bir bordo tonu olsun. Veya forma beyaz değil de krem olsun kırık beyaz olsun.

Aynı şey dep için de geçerli; neden füme değil koyu gri değil de siyah inatla?

Şimdi hocam Galatasaray bu sene sarı forma istedi Roma da sarı forma istedi diyelim Nike hangisinin isteğini gerçekleştirir? Kırık beyaz, gri, krem konusunda sonuna kadar haklısın. Siyah yerine de sarı kırmızı detaylı füme forma.

9
Bence Fatih Terim'in bundan sonraki dönemlerde forma ve ürünlerde etkisi olacaktır. Bu durum ne kadar profesyonel tartışılır ama bu işlerden zerre anlamayan yönetimden daha iyi etki yapacağı kesin.

ÇOK DOĞRU BİR NOKTAYA DEĞİNDİN.

10
O ZAMAN DURSUN ÖZBEK İSTİFA. ÜNAL AYSAL DÖNEMİNE BAKIYORUZ FORMA TANITIMLARI BİLE NE KADAR ÖZENLİ VE PROGRAMLIYDI. ŞİMDİ.. NEYSE FORMA İŞİ VİZYON İŞİDİR. KULÜBE PRESTİJ KATAR. AMA BİZDE BUNU ANLAYACAK YÖNETİCİLER MALESEF YOK.

11
Her sene bize yapılması gereken formaları nike Roma ya yapıyor. Gerçekten şaka gibi. Adamlar bizden sonra nike ile anlaştı, güya biz elite kategorideydik düştüğümüz hale bakın. Şu forma bize yapılsa efsane olmaz mıydı? Nike gereken özeni bize göstermiyor artık.


12
İdeal renklerimiz düz sarı kırmızı değildir. Galatasaray'ın renkleri "Vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı ve turuncudan iz taşıyan tok bir sarı" dır. Nike renk tonlarımızı olması gerektiği gibi yapıyor.

Alakası yok.Vişneye çalan koyu kırmızı diyor vişne rengi demiyor.Turuncudan iz taşıyan tok bir sarı diyor yani turuncuda demiyor.Nikeın kendisi  orange-red diyor formalarımıza bunun nesi doğru?
Kimse açık sarı-kırmızı istemiyor zaten.Ama galatasarayın renkleride turuncu-kırmızı değil.
Nikeın bugüne kadar yaptığı en falso durumdur bu renk tonlarıyla oynamak.Malesef bizler ise sessiz sessiz turuncu kırmızı parçalı takımı izliyoruz..

Düz sarı kırmızı olmasından iyidir bana kalırsa. Nike ilk seneyi hatırlayın sarı kırmızı katalog forması giymiştik. Bana kalırsa rezaletti, üzerine parçalının renklerinin ters olması da tuz biber ekti.

13
İdeal renklerimiz düz sarı kırmızı değildir. Galatasaray'ın renkleri "Vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı ve turuncudan iz taşıyan tok bir sarı" dır. Nike renk tonlarımızı olması gerektiği gibi yapıyor.

14
Forma Beklentileriniz / Ynt: formamız böyle olsun isterdim
« : 16 Ekim 2017, 11:13:43 »
ben amatörce çizsemde fikrimi paylaşmak istedim renktaşlar ..http://i39.tinypic.com/30w3sbb.png


Bu formayı yapmak nike için zor olmasa gerek. Başarılı çalışma.

15
Henüz erken ancak seneye şampiyonlar liginde olacağımızı da düşünürsek gerçek tam parçalının zamanı gelmiştir. Deplasman formamızı da siyah yapar nike.

Sayfa: 1