Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Sportman

Sayfa: 1 2 3 4 ... 6
21
1, 2, 7 ve 9 numaralar boş. Bu ne saçma takım lan. Normalde ilk kapılacak numaralar...

22
Beyler bu sene Juve'nin forması zaten çubuklu-siyah-beyaz. Takılmayın yani. İki maçta da çok rahat giyilir ideal kombinasyon.

23
Yalnız hakkaten her sene her sene İstanbul'da sorun çıkarıyor Antep. Geleneğe döndü. Koca kulüp yıllardır bir konuşup anlaşamıyor mu şunlarla?

24
Bugün "Arail Rounded MT" diye bir font keşfettim. Arial'ın biraz değişik versiyonu. Orijinaline göre daha hoş gözüküyor. Keşke "e bu da Arial işte" diyerek bu font kullanılsa.


25
Arial fontun beni en çok sinir eden yanı, 1'deki kuyruğun çok uzun olması. Bu yaptığınız düzeltmelerde ona da bir el atar mısınız rica etsem.

26
Galatasaray Forma Tarihi / Ynt: Galatasaray-Fenerbahçe
« : 21 Mayıs 2013, 07:22:36 »
Bir yıl sonra gelen edit. Güzel devam ediyor bu seri. Galatasaray da iyice alıştı. Aferin...

27
Parçalının yakası çok kötü duruyor böyle. Bari v yaka falan olsa.

28
Hepsi tamam da ben ManU maçına hâlen anlam veremiyorum. Adamların lacivert forması olmasını geçtim, beyaz formalarının bile esas kombinasyonu siyah şortlu. GS'nin kendi kombinasyonunu bozmasını bırak, ManU niye kombinasyon bozuyor? Çok abuk.

29
Rövanşta da aynı formaların giyilmesine %75 diyorum ben. Var mı artıran?
iyi tuturmussun renkdas.
Rezillik

Tutturacak bir şey yok; Cluj ve ManU maçları sağlam birer referanstı. Kaldı ki Real gibi iç saha formasından kolay kolay taviz vermeyen, kombinasyon işine asla girmeyen bir takımdan bahsediyoruz.

30
Ali Sami Yen'deki maç çok fenaydı asıl. Son dakika, belki son pozisyon... Flerquin Mondi'nin uzandığı topa vurup hem topu rakibe hem de Mondi'yi boşa çıkarmasa... Ah ulan...

31
Rövanşta da aynı formaların giyilmesine %75 diyorum ben. Var mı artıran?

32
Bir insan neden öyle bir değişikliğe uğraşır; şu an onu anlamlandırmaya çabalıyorum.

33
Sonuçta küçükler için yapılan forma. Ona uygun küçük logolar hazırlamak gerekir. Uğraşmak istememişlerdir.

34
Turuncu formayı gereksiz bulan tek kişi ben miyim? Hayır, turuncuyu çok çok severim. Ama forması sarı-kırmızı olan Galatasaray için turuncu alternatif(?) forma çok saçma.

35
Kaldı ki iç saha formasında beyaz şort-kırmızı çorap geleneğini oturtmaya çalışıyorken deplasman formasında da aynı şort-çorap kombinasyonu olmaz.

36
Bana göre de deplasman formasında hiçbir ana renk (detay olarak bile) bulunmalı. İşte herkesin zevkleri böyle farklı.

37
Ah be, keşke çorap beyaz olsaydı. Formayla çorabın aynı renk olup şortun farklı renk olduğu kombinasyonlar daha güzeldir. Şöyle beyaz-siyah-beyaz ne güzel dururdu. Bi' göremedik şu kombinasyonu.

38
Geçen sene Beşiktaş'ın Braga deplasmanında malum kombinasyonu giymeyip siyah forma giydiğini düşünürsek, Braga'nın kırmızı-beyazıyla Galatasaray'ın beyazı örtüşmemiş olabilir. Bence de Galatasaray'ın formasına karşılık Braga yeşil giydi. Yoksa "e bugün de yeşil giyelim" denmemiştir.

39
Beyaz forma, siyah şort, beyaz çorap kombinasyonuyla çıkılacak.

40
Yenilik falan değil arkadaşlar, hepsi UEFA'nın seçimi. ManU maçında De Gea yeşil giydiği için mecburen sarı giymişti. Bu maçtaysa rakip yeşil-siyah giydiği için yine mecburen sarı giyiyor.

Sayfa: 1 2 3 4 ... 6