Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - materyal

Sayfa: 1 ... 34 35 36
701
Yağmurdan olmuştur büyük ihtimal, aşırı bir yağmur yağdı bugün. İkinci yarı değiştirdi formasını.

702
Futbolcu ürünlerinde bildiğim kadarıyla dikiş arma kullanılmıyor, dikiş rahatsız ediyor diye ama yanlış biliyor da olabilirim :D

703


Niketown Londra

704
Geçen seneki uzun kollu parçalı forma aldım, hemde sırtında ve kollarında reklam yok, arkasıda düz ayrıca. Avrupa forması sanırım :)

705
Galatasaray Forma Haberleri / Ynt: GS Store Haberleri
« : 23 Ekim 2011, 23:12:29 »
Ben store'dan aldım, reklamsızdı.

Hatta Şirinevler'deki GSSTORE'dan aldım, yarısı fenerium yarısı store şeklinde bir mağaza. Kim daha fazla ürün satıyor diye sordum, fener'de forma satışı daha çokmuş, Galatasaray ise günlük giyim ürünlerini daha fazla satıyormuş. Birbirini dengeliyorlar dedi kadın.

706
Beterin daha da beteri var :PGalatasaray tarihinde nasıl Metin Oktay parçalısı var ise bu da bence Mustafa Sarp PARÇALISI olarak tarihe geçmeli :)

707


Bu da Trabzonspor forması, diğerlerini de gördükçe ekleyeceğim.

708


Erkek karakterin kollar ve sırt kısmı yanlış formada, bayan karakterde de sadece sırt kısmı.

Not: Erkek karakterin isme dikkat :) Sonu 1907, yanlışlıkla Galatasaray forması giydi :) bayan formaları da çok seksi ayrıca :)

709
Knight Online diye bir oyun var belki bilenler vardır aranızda. Oyun Amerika'ya ait bir şirketin ama oynayanların %90'ı Türk'tür büyük ihtimal. Oyunda stadyum var ismi "Galata Stadium" :) 10 madalya toplarsan forma alıyorsun. Galatasaray ve fb, bjk, ts formaları mevcut. Dikkatimi çeken Galatasaray forması oyunda beyaz şort, kırmızı konç :) tek hata parçalı'nın sırt kısmında, ama önden doğru. Resim ekleyeceğim birazdan.

710
Bizim formalar gerçektan özel katalog formasıymış anladım sonunda :) Yani şöyle, gidip katalogdan Trabzonspor'un bu yıl giydiği formaların aynısını seçip farklı bir arma bastırarak alabilirsiniz. Örnek olarak da Ofspor forması verilebilir. Ama bizim formalar öyle değil, kalıplar katalogdan ama renkleri bize göre ayarlamışlar. Bir Ofspor veya başka takım aynı formayı giyemez.

Umarım seneye tamamen özel formalarımız olur

711
Kewell'ın üzerindeki parçalıyı Hakan Şükür giymişmiydi ki?

Sayfa: 1 ... 34 35 36