Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - TheCrow

Sayfa: 1 2 3 4 ... 24
21
Mert'i de tebrik ederim de benim bir ricam var, eski formaları olduğu gibi yapmak yasaklansın şu yarışmalarda, Galatasaray tasarım yarışması düzenleyip kırmızı yakalı beyaz formanın yarışmayı kazanması gibi bi şey bu. Bi şeyler ekleyin en azından formalara. Herkesin beğenisine saygım sonsuz hiç bir tasarımı da küçümsemek istemiyorum ama özgün bişeyler bulmak/yapmak için çaba harcıyoruz burada. Biz de biliyoruz parçalıya tıklayıp formayı renklendirmeyi yoksa.
+1

23
Tamam benim için çok büyük bir sorun değil zaten.Sadece belirteyim dedim, çünkü daha önceki bir yarışmada ben tasarımı bilmeden aynısını yaptığım icin elenmiştimde.

25
@merttopcular Benim eski tasarımın aynısını yapmşsın?


26


Formadaki yedi gümüş çubuk, Madrid özerk bölgesinin yedi bölgesini temsil ediyor.

27
Yabancı Takımlar / Ynt: Arsenal 2013-2014 Nike
« : 18 Mayıs 2014, 13:22:19 »
Final dün değil miydi?

28


Forma, Romalı gladyatörlerin zırhından  (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7e/Gladiators_from_the_Zliten_mosaic_3.JPG) esinlenerek tasarlandı.

(Eskiden yaptığım bir tasarım)

29
http://i.hizliresim.com/O2EV75.jpg

Forma, St. Pauli'nin kardeş takımı olan Celtic tarzı tasarlandı.Detay rengi olarak hem St.Pauli'nin hem de Celtic'in renkleri kullanıldı.Çoraplarda ise kulübun simgesi olan kurukafa kullanıldı.


(Formayı küçültemedim :( )

30
Set harika.

31
Harika olmuş, eline sağlık.

32
Teşekkürler :)

33
Uzun bir aradan sonra 110. yıl forması:
http://i.hizliresim.com/ZNDNXg.jpg

Göğüsteki resim Galatasaray Efendilerinin silüetidir.

34
Müthiş  :o

35
Hepsi birbirinden güzel, eline sağlık  :)

36
Benim formaların açıklamaları vardı ama, ben yollayamamışım herhalde.Neyse, Emre abinin formaları çok güzel olmuş, eline sağlık.

38
Alsam alsam moru alırım, diğerleri vasat.

Sayfa: 1 2 3 4 ... 24