Galatasaray Formaları

Türk Bayrağı

• 25 Yanıt
  • 25347 Gösterim
*

Çevrimdışı crossinqover

• Nothing To Lose*
    • Profili Görüntüle
Türk Bayrağı
« : 12 Mayıs 2013, 13:09:05 »
aslında konu formalarla çok alakalı değil. süper lig şampiyonu ve türkiye kupası şampiyonu olan takım formasında türk bayrağı taşıyabiliyor ama nike ile bu türk bayrağı meselesi çok kötü oldu. forma ortasında kötü duruyor, nike logosunun üzerinde çok yukarda kalıyor ama adidas formalarda bu sıkıntı yok. formaların sadeliğinin bozulmaması için türk bayrağı enseye alınmalı kanatimce

işaretlediğim yerdeki galatasaray yazan yerde daha güzel duracağına eminim, bayrak yuvarlak değil düz olmalı ve büyük olmamalı

*

Çevrimdışı Roaw

• Profili Görüntüle
Ynt: Türk Bayrağı
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2013, 13:22:52 »
İspanya'da yapılan gibi? Sanırım Malaga ve A.Madrid böyle kullanıyor bayrağı.

« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2013, 13:43:51 »
Gibi mi mesela;

*

shusey

« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2013, 15:44:40 »
Çerçevesiz olsa daha iyi durur sanırım :-\

« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2013, 15:49:56 »
Euroleague'de olay bu.

*

Çevrimdışı crossinqover

• Nothing To Lose*
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2013, 17:00:12 »
ahmetgs17'nin yaptığı gibi çok güzel olacaktır, formalarımız adidas olsa bu konuyu hiç açmazdım ama nikede durum bu

« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2013, 20:54:44 »
Bence de. Parçalı da yine o kadar kötü değil ama kırmızı-bordo parçalısı ve beyazda berbat duruyor.  Adidas logoyu üste alıyordu ama Nike'a da üstte logo pek yakışmıyor bence.
İspanya'daki gibi hayal etmişimdir küçüklüğümden beri bu olayı,daha iyi olur daha güzel olabilir bence. Galatasaray yazısı da illa olacaksa biraz aşağı taşınır.

« Yanıtla #7 : 27 Şubat 2015, 07:20:46 »
Ben hep Amerika'daki gibi kola alınması gerektiğini düşünüyorum. STSL Patch'i de altın renk olabilir şampiyon takımda, uygun bir tasarımla.

« Yanıtla #8 : 27 Şubat 2015, 12:20:00 »
Ben hep Amerika'daki gibi kola alınması gerektiğini düşünüyorum. STSL Patch'i de altın renk olabilir şampiyon takımda, uygun bir tasarımla.

Bence 2 yıl önce yaptığım gibi bir dört köşe bayrak ama kola olabilir.

« Yanıtla #9 : 27 Şubat 2015, 12:37:57 »
Eskilerden

« Yanıtla #10 : 27 Şubat 2015, 12:42:52 »
Eskilerden

Çok çok başarılı olmuş, çok da güzel işler ama arka planda hakim renk olarak altın kullanılsa daha etkili olabilir. Premier Lig'deki gibi:

Abi yuvarlak da fena durmadı bakınca, dikdörtgeni beceremedim :D

« Yanıtla #11 : 27 Şubat 2015, 12:45:03 »
Eskilerden

Çok çok başarılı olmuş, çok da güzel işler ama arka planda hakim renk olarak altın kullanılsa daha etkili olabilir. Premier Lig'deki gibi:

Abi yuvarlak da fena durmadı bakınca, dikdörtgeni beceremedim :D

fakat oraya olmaz ki oraya reklam alınıyor ingilterede ben görmedim reklam oralarda

« Yanıtla #12 : 27 Şubat 2015, 12:45:05 »
Benim de vardı eskilerden ;

Ayrıca TFF logosu da yapmıştım ;

« Yanıtla #13 : 27 Şubat 2015, 12:46:31 »
Emirhan'a da diyecektim eklemeyi unutmuşum ikinize birden sormuş olayım, bir takım hem ligi hem kupayı alırsa ne olacak? :D

« Yanıtla #14 : 27 Şubat 2015, 12:49:44 »
fakat oraya olmaz ki oraya reklam alınıyor ingilterede ben görmedim reklam oralarda

Patch eklediğimiz gibi bayrak ekleyeceğiz ya bir kolda patch oluyor zaten, diğeri boş kalıyor genelde. Ligde reklamın üstüne yapıştırıyorlar patchi, aynı şekilde olacak.

« Yanıtla #15 : 27 Şubat 2015, 13:01:51 »

Patch eklediğimiz gibi bayrak ekleyeceğiz ya bir kolda patch oluyor zaten, diğeri boş kalıyor genelde. Ligde reklamın üstüne yapıştırıyorlar patchi, aynı şekilde olacak.

olsa fena olmaz ama bizim tff yapmaz böle bişe daha kupamız bile güzel değil

« Yanıtla #16 : 27 Şubat 2015, 13:06:41 »
Emirhan'a da diyecektim eklemeyi unutmuşum ikinize birden sormuş olayım, bir takım hem ligi hem kupayı alırsa ne olacak? :D

En yükseğini kullanır. Veya en yükseğine 1 tane yıldız eklenir. Duble hesabı.. ;) :D

Ama şu da olabilir altın üzerine gümüş işlemeli olur hepsi

« Yanıtla #17 : 27 Şubat 2015, 13:26:37 »
En yükseğini kullanır. Veya en yükseğine 1 tane yıldız eklenir. Duble hesabı.. ;) :D

Bence ligde kupa şampiyonunun gösterilmesine pek de gerek yok, onun için kupa patchi değiştirilebilir bence. Ben şöyle normal, şampiyon ve ikinciye göre yaptım:

Şampiyon patchinin içinde şampiyonluk sayısı da yazıyor, güzel bir detay olur.

« Yanıtla #18 : 27 Şubat 2015, 13:28:44 »

Bence ligde kupa şampiyonunun gösterilmesine pek de gerek yok, onun için kupa patchi değiştirilebilir bence. Ben şöyle normal, şampiyon ve ikinciye göre yaptım:

Şampiyon patchinin içinde şampiyonluk sayısı da yazıyor, güzel bir detay olur.

bak bu süper

« Yanıtla #19 : 27 Şubat 2015, 14:04:38 »
Altın renge gümüş kontur  :D