Galatasaray Formaları

SKODA SPONSORLUK

• 45 Yanıt
  • 50996 Gösterim
SKODA SPONSORLUK
« : 25 Şubat 2015, 14:35:55 »
SKODA İLE 5 YILLIK GÖRÜŞME HALİNDELERMİŞ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?

Ynt: SKODA SPONSORLUK
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2015, 14:40:35 »
Formada berbat durur.Parası da iyi olacağını sanmıyorum ve üstüne üstlük 5 yıllık ana parayı peşin alıp harcarlarsa hele iyice nefretim artar bu Albayrak'a.

« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2015, 14:44:15 »
formada sadece yazı olacak galiba

« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2015, 14:45:35 »
formada sadece yazı olacak galiba

yine kötü 5 yıl bide ne güzel firmalar var başka firma mı kalmadı ne kadar para vercek bu 10 milyon mu sanmam

*

Çevrimdışı AydınÖzer

• Tek Krallık Galatasaraylılık
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2015, 14:48:00 »
parasına bakarım ben. adı cok da onemlı degıl. cok da kotu degıl zaten bence
TÜRKİYEDİR GALATASARAY

*

Çevrimdışı Leos

• Audaces fortuna juvat
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2015, 14:54:32 »
Tahammul edilebilecek miktarda bir ucret odenirse ,tatminkar bir rakam neden olmasin yani..
Gücünü tarihinden al

« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2015, 14:58:17 »
yanlız bizim bir de opelle olan resmi sponsorluk anlaşmamız var.skoda gelirse o kalır mı acaba?

*

Çevrimdışı sinan_7

• Gün gelir bekleriz,Gün gelir kükreriz !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2015, 15:00:33 »
Fly emirateslerden nerelere..
Bu arada hem yazı hem logo olursa neler olur? Ki umarım okmaz

*

Çevrimdışı Leos

• Audaces fortuna juvat
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 25 Şubat 2015, 15:01:08 »
Farkli sponsorluklar icinde gorusmeler suruyormus.. Bu arada sezon icinde de sponsor arama isi olumlu hareket
Gücünü tarihinden al

« Yanıtla #9 : 25 Şubat 2015, 15:01:40 »
Farkli sponsorluklar icinde gorusmeler suruyormus.. Bu arada sezon icinde de sponsor arama isi olumlu hareket

hangi firmalar ?

« Yanıtla #10 : 25 Şubat 2015, 15:03:39 »

ünal başkan döneminde skoda standını gezmişler dahaa yeni olan bir şey değil demek ki ?

« Yanıtla #11 : 25 Şubat 2015, 15:12:41 »
Bence skoda fena durmaz formada, ama logosuz tabiki, yoksa bozar. Audi de guzel durur aslinda. insâAllah formaya yakidan bir sponsor bulunurda formalarin gorunusu bozulmaz

*

Çevrimdışı Leos

• Audaces fortuna juvat
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Şubat 2015, 15:18:45 »

hangi firmalar ?
Hangi firmalar oldugu konusunda bir bilgim yok GSTV de Cem Kınay'ın acıklamalarını dinledim sadece kendisi belirtti. Bu arada  geçen sene yanlış hatırlamıyorsam unal aysalın şöyle bir cümlesi vardı burada da uzun uzun konusmustuk. Huawei ve thy sponsorluğu ardından  iyi bir paraya anlaşılmış , büyük bir sponsorla yola devam edilcek deniyordu. Acaba unal baskanın kovaladıgı firma skoda mı , yoksa abdurrahim albayrak otomotiv sektorunden tanıdıkları yoluyla mı bu işleri götürüyor emin olamıyorum
Gücünü tarihinden al

« Yanıtla #13 : 25 Şubat 2015, 15:27:15 »

hangi firmalar ?
Hangi firmalar oldugu konusunda bir bilgim yok GSTV de Cem Kınay'ın acıklamalarını dinledim sadece kendisi belirtti. Bu arada  geçen sene yanlış hatırlamıyorsam unal aysalın şöyle bir cümlesi vardı burada da uzun uzun konusmustuk. Huawei ve thy sponsorluğu ardından  iyi bir paraya anlaşılmış , büyük bir sponsorla yola devam edilcek deniyordu. Acaba unal baskanın kovaladıgı firma skoda mı , yoksa abdurrahim albayrak otomotiv sektorunden tanıdıkları yoluyla mı bu işleri götürüyor emin olamıyorum

yolladığım resimlerde ünal aysal görünüyor yani direk skodayı ziyarete gitmişler  bence ünal aysaldan kalan bir görüşme bu seçime yakınkende ünal aysal aracı olup başkanlık için aday olucaktır parası bakalım ne olucak
cem kınayın dedikleri sponsor da forma için mi ?

*

Çevrimdışı Leos

• Audaces fortuna juvat
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 25 Şubat 2015, 15:31:12 »
Valla  "diğer sponsorluklar" için gorusmeler devam ediyor dedi..  Belki forma arkası olabilir,ülker sezon sonunda sponsorluklardan çekiliyor diye biliyorum. Şort olabilir, konça reklam alma muhabbeti vardı bir ara  forma hariçte sponsor görüşmeleri olabilir doğal olarak.
Gücünü tarihinden al

« Yanıtla #15 : 25 Şubat 2015, 16:13:16 »
Valla  "diğer sponsorluklar" için gorusmeler devam ediyor dedi..  Belki forma arkası olabilir,ülker sezon sonunda sponsorluklardan çekiliyor diye biliyorum. Şort olabilir, konça reklam alma muhabbeti vardı bir ara  forma hariçte sponsor görüşmeleri olabilir doğal olarak.

Skodada wolskwagene satılmış onunmuş artık

*

Çevrimdışı AydınÖzer

• Tek Krallık Galatasaraylılık
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Şubat 2015, 16:21:57 »
TÜRKİYEDİR GALATASARAY

« Yanıtla #17 : 25 Şubat 2015, 16:25:28 »

« Yanıtla #18 : 25 Şubat 2015, 16:42:13 »