Galatasaray Formaları

SKODA SPONSORLUK

• 45 Yanıt
  • 50977 Gösterim
Ynt: SKODA SPONSORLUK
« Yanıtla #40 : 27 Şubat 2015, 17:25:13 »

Böyle ufak bir logoyla birlikte fena durmuyor.Parçalı forma benim değil forumdan Anarchy'nin. Ama formaları gören biriyle konuştum bunu tarif ettti diyebilirim kolların ucu ve yaka daha ince olabilirmiş ama v yaka.

*

Çevrimdışı Leos

• Audaces fortuna juvat
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 27 Şubat 2015, 17:59:52 »
Skoda işide yalanmış .. Anlasma imzalanmadan hiçbir şeyi inanmaya konusmaya dillendirmeye gerek yok bence.
Gücünü tarihinden al

*

Çevrimdışı kralreha07

• forester !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 02 Mart 2015, 16:47:57 »
Skoda olayı ne derece doğru bilmiyorum ama fena durmuyor formada. Logosuz da logolu da. Yalnız logonun yanda olması şartıyla.

Birde mesaj yazarken imla kurallarına daha fazla dikkat ederseniz sevinirim  ::)
Vişneye Çalan Koyuca Tatlı Bir Kırmızı, İçinde Turuncudan İz Taşıyan Tok Bir Sarı...

« Yanıtla #43 : 03 Mart 2015, 16:11:30 »
Skoda olayı ne derece doğru bilmiyorum ama fena durmuyor formada. Logosuz da logolu da. Yalnız logonun yanda olması şartıyla.

Birde mesaj yazarken imla kurallarına daha fazla dikkat ederseniz sevinirim  ::)

"bir de"

*

Çevrimdışı kralreha07

• forester !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 03 Mart 2015, 16:33:59 »

"bir de"
Bravo sana benim mesajımdaki tek hatayı buldun ve tüm mesaj sahiplerini rahatlattın.
Lafım noktasız virgülsüz tamamen anlam düşüklüğü şeklinde yazan arkadaşlaraydı.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2015, 16:35:38 Gönderen: kralreha07 »
Vişneye Çalan Koyuca Tatlı Bir Kırmızı, İçinde Turuncudan İz Taşıyan Tok Bir Sarı...

*

Çevrimdışı Epsilon

• **
  • https://twitter.com/DrOtluoglu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 28 Haziran 2015, 19:41:26 »
Skoda ile Galatasaray'ın organik bir bağı var. Yüce Oto'nun kurucusu rahmetli Orhan Yüce GS Kongre üyesiydi, aynı zamanda çeşitli dönemlerde yönetim ve disiplin kurullarında görev aldı. Şu anda da Ali Yüce YK üyesi. Bu açıdan son ana kadar başka sponsor aranıp, bulunamazsa Skoda devreye girecek olabilir.
Kimseden ümmid-i feyz etmem, dilenmem perr-ü-bal
Kendi cevvim, kendi eflakimde kendim tairim,
İnhina tavk-ı esaretten girandır boynuma;
Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür bir şairim.
Tevfik Fikret