Galatasaray Formaları

Trabzonspor 2016-2017

• 99 Yanıt
  • 38488 Gösterim
Trabzonspor 2016-2017
« : 23 Mayıs 2016, 14:34:45 »
Konuyu açmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Çubuklu formamız aldığım duyumlara göre kesin olarak budur. Şort ve çorapta tahmini olarak yaptık artık. :)
the_storm_boy <3 MDesign

Ynt: Trabzonspor 2016-2017
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2016, 14:57:31 »

Dümdüz katalog formaları bunlar. Benim beklentim ise şu yönde:

« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2016, 15:07:39 »
Malesef senin beklentin gibi olmayacak. Bu sene için böyle malesef. Önce adidas ile anlaşıp sonradan nike a dönerseniz bunlara katlanmak zorunda kalırsınız :)
the_storm_boy <3 MDesign

« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2016, 15:19:43 »
Tabiki, ancak senin tasarımın 2015 öncesinin katalogundan, benim tahminim ise 2016-2017 katalogundan olduğu için öyle dedim. Geçmişe yönelim seçim yapabiliyorlar tabiki. Ben kataloga bakarak tahminde bulundum.

« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2016, 16:25:05 »
Tabiki, ancak senin tasarımın 2015 öncesinin katalogundan, benim tahminim ise 2016-2017 katalogundan olduğu için öyle dedim. Geçmişe yönelim seçim yapabiliyorlar tabiki. Ben kataloga bakarak tahminde bulundum.
Aynen öyle. Diğer formalarda bordo ve beyaz olacak.
the_storm_boy <3 MDesign

*

Çevrimdışı Leos

• Audaces fortuna juvat
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Mayıs 2016, 01:08:54 »
Nevzat Aydin'in twitlerine denk geldim, cubuklu forma olacakmis,ayni fly emiratesli forma sorulmus kendisine ama cevabi alakasi yok olmus.. Baya bir alternatif cubuklu gelecek sanirim,daha modern veya farkli mi denir artik bilmiyorum :)
Gücünü tarihinden al

« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2016, 19:32:23 »
Nevzat Aydin'in twitlerine denk geldim, cubuklu forma olacakmis,ayni fly emiratesli forma sorulmus kendisine ama cevabi alakasi yok olmus.. Baya bir alternatif cubuklu gelecek sanirim,daha modern veya farkli mi denir artik bilmiyorum :)
Evet o tiviti atan bendim. Şunu diyim 13-14 sezonu formalarımızda da aynısını yapmıştı. Bu ne süveter bu demişti aynı forma çıkmıştı.
the_storm_boy <3 MDesign

*

Çevrimdışı Leos

• Audaces fortuna juvat
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 27 Mayıs 2016, 17:02:50 »
Valla trabzonun bu formalardan çektiğini , kimse çekmemiştir herhalde..Sözleşmenin feshi , hatta uzatılmaması lazımdı bence nike ile.
Gücünü tarihinden al

« Yanıtla #8 : 19 Haziran 2016, 22:35:31 »
Duyumlarıma göre formalar bu şekilde olacak. Dediğim gibi sadece duyum.
the_storm_boy <3 MDesign

« Yanıtla #9 : 20 Haziran 2016, 00:45:04 »
Çok yuksek olasılık olabilir hepsi katalogda olan formalar.

twitter.com/ayyberk
esvaphane.com

« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2016, 01:44:27 »

Birer yil uzattilar Nike ile....Basdan 2-3 yillik mukavele yapsaydilar 13/14 ve 14/15 sezonu gibin katalog formasi giyilmicekdi. Bu sezonun formalarida Haciosmanoglunun eseri..... Kurumsallasma adina sadece TS degil ülkemde bi zaaflik var. Ümidim seneye bari adam akilli formalar ile cikmak. Bir noktada sponsora deginmek istiyorum. Formanin güzelligini nerdeyse 50% gögüs sponsoru belirler. Umarim formaya yakisir bir sponsor ile anlasilir....

« Yanıtla #11 : 08 Temmuz 2016, 19:48:55 »
Forma sponsorunu bildik QNB oldu. Bakalım formalarıda bilip double yapabilecekmiyim :)
the_storm_boy <3 MDesign

« Yanıtla #12 : 08 Temmuz 2016, 20:10:10 »
Forma sponsorunu bildik QNB oldu. Bakalım formalarıda bilip double yapabilecekmiyim :)

Bence o bordo forma olmayacak.
Nedense Werder Bremen'e verdikleri dış saha formasını Trabzon'a da verecekler gibime geliyor.
Bordo-Bordo-Mavi efsane olur. Beyaz formaya da mavi çorap çok güzel gider. Trabzon'un bu seneki formalarından ben çok umutluyum.

« Yanıtla #13 : 09 Temmuz 2016, 00:34:46 »
Bu Qatar National Bank sponsorluğu işine bir bit yeniği var. Üç büyüklerden ikisinin sponsor bulamadığı ortamda elle tutulur, gözle görülür bir başarısı olmayan, avrupa kupalarına katılamayan Trabzonspor'a uluslararası bir şirket neden sponsor olur? Tam da yayın haklarının Katarlılara satıldığı sene. Bein Sports'la organik bağı olan bir şirket üstelik, Katar'da her şirket emirlikle organik olarak bağlı zaten. Hiç normal değil, hiç olağan değil. Çok ilginç.

Bein Sports'la bağını da açıklayayım, işkembeden sallıyor demeyin. Bein Sports'un sahibi bildiğiniz üzere Nasser Al-Khelaifi. Kendisini PSG başkanı olmasından tanıyoruz. Kendisi aynı zamanda Katar Spor Yatırımları'nın (Qatar Sports Investments) yönetim kurulu başkanı. Katar Spor Yatırımları da Katar Yatırım Uzmanlığı'nın (Qatar Investment Authority) alt kuruluşu, birnevi organı. Katar Yatırım Uzmanlığı da Katar Ulusal Bankası'nın (Qatar National Bank) %50 ortağı. Burada saydığım bütün şirketler Katar Emirliği'nin emri ile kurulmuş, yani her kurum birbirine bağlı.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2016, 03:13:22 Gönderen: Filth »

*

Çevrimdışı Joe Pistone

• Statler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 09 Temmuz 2016, 02:26:25 »
Bir yerde okumuştum. Trabzonspor'a el altından para sağlamak için paravan olarak kullanılacak diye. Şimdi senin söylediklerinle kıyaslayınca oturuyor. Geçen sene trabzon'a para aktarırken çok göze batmışlardı. QNB ile pek dikkat çekmeyecekler pek tabii... Bu anlaşmanın rakamlarına da bakmak lazım. O zaman daha net oturur.

« Yanıtla #15 : 11 Temmuz 2016, 15:23:36 »
Yorumları okurken gülmedim desem yalan olur.....Konudan biraz uzaklaşıcam ama olsun.
Her nekadar su an basarısız olsada. Türkiyenin 4 üncü büyüğünden bahsediyoruz. Böyle
Kollanıyor para aktarılıyor cümleleri gercekten cok komik. Parasızlıktan UEFA kapılarında sabahlıyan bu yönetim.Futbolcular gitti FIFA lık olduk Parasızlıktan.  Son yıllarda bu takıma cok haksızlık yapıldı.....buna göz yuman RTE , simdikmi diet ödüyor.?
Ben Frankfurt yasıyorum.....burda Eintracht asansör takımı . Elle tutulur gözle görülür (sizin cümleniz ile) ne basarısı varda Alfa Romeo sponsor oldu.? Basari size göre bir turnuvada ceyrek final yarı final olabilir. Almanyada sadece kupayı kazanırsan başarıdan bahsederler.Aynı ingiltere İtalya İspanya gibin.Avrupalının bakış açısı buyken sizce Galatasaray hariç hangi Türk takımı başarılı?
Yaşınızı bilmiyorum ama ben Galatasaray'ın 16 yıl şampiyon olamadını gördüm, bu büyüklüğünde birsey kaybettimi?  Kesinlikle Hayır. O halde deyişik komplo teoriler üretecenize ülkeye bu tür yatırımcılar geldiğine sevinin bence. İnşallah daha iyisi Galatasaray Fenerbahce Bursa vs vs sponsor olurlar.

« Yanıtla #16 : 12 Temmuz 2016, 19:21:09 »
@El_Diablo iyi de aynı şey değil ki abi, alfa romeo almanyada yıllardır satılan bi araba. QNB yok türkiye pazarında henüz. Ve Alfa Romeonun zaten uçuk bi sponsorluğu da yok bakınca. QNB dediğimiz banka ise PSG'nin sponsoru, dolaylı yoldan sahiplerinden de denebilir hatta.

twitter.com/ayyberk
esvaphane.com

« Yanıtla #17 : 13 Temmuz 2016, 00:08:25 »
@El_Diablo iyi de aynı şey değil ki abi, alfa romeo almanyada yıllardır satılan bi araba. QNB yok türkiye pazarında henüz. Ve Alfa Romeonun zaten uçuk bi sponsorluğu da yok bakınca. QNB dediğimiz banka ise PSG'nin sponsoru, dolaylı yoldan sahiplerinden de denebilir hatta.

Merhaba.......QNB şirketi gecdimiz ay Finansbankı satın alarak Türkiye pazarına giriş yaptı zaten, nasıl yok?
Uçuk sponsor derken neyi kastettiniz. Avrupanın baska büyük kulübünde sponsorsa uçuk? O halde Beko Barcelonada uçuk sponsormu? Alfa Romeo almanyada yatırım yapan biritalyan şirketi. Yada şöyle bir misal vereyim. HSV almanyada orta sıra takım , hatta son yıllarda 2 defa playoff oynayıp kümede kalmayı başardı. Sponsoruna bakın......Fly Emirates.Başka takım bulamazmıydı araplar?Ben en son şampiyon olduğu yılı bilen hatırlamıyorum.....
Bence konudan baya çıktık.....Konuya geri dönmek gerekirse, sanırım 14 Temmuz sabah 11de formaları görebiliriz.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2016, 00:20:48 Gönderen: El_Diablo »

« Yanıtla #18 : 13 Temmuz 2016, 18:54:09 »
Bak bak geçen sene Trabzon'a para aktarırken çok göze batmışlarmış. Ahahahahahahaha. Türkiye'de fanatiklik suç sayılmalı. Yoksa böyle kafalar ürüyor işte :) Nedense Trabzonspor ile ilgili olumlu bir gelişme olduğunda hep sanki "başkaları tarafından" verilmiş gibi bir algı yaratılıyor. 20-30 transfer yaparken de aynı sözler aynı kafalardan çıkıyordu. "Trabzon örtülü ödenekten transfer yapıyo yeaa" diyordunuz. O transferler sayesinde kulüp tarihinin en kötü ekonomik çöküşünü yaşadı. Nerde paralar ? Yoksa hepsini Hacıosmanoğlu mu aldı ? :)

Türkiye'yi İstanbul'dan ibaret görenler, İstanbul sayesinde hep bedavadan ekmek yemeye alıştıkları için İstanbul dışındaki herhangi bir olumlu gelişmeye böyle çamur atıp, çekemiyorlar işte. "QNB neden bize sponsor olmadı, bize olmalıydı BİZ" Hep siz hep siz. Sizi ayakta tutan bu sistem.

"Şehir takımı" olmanın da böyle dezavantajları var işte. Beynini sağlıklı kullanamayanlar her Trabzonlu bakanı Trabzonspor'a para sağlıyor, yardım ediyor sanıyor. Sırf doğum yeri "Trabzon" diye. Siz rahat olun beyler. Trabzonlu bakanlarımız Trabzonspor'un menfaatleri için çalışsaydı bugün 2. yıldızı çoktan takmış, 3. yıldız için planlama yapıyor olurduk. Soğuk suyunuzu yarın QNB lansmanından sonra içebilirsiniz. Ya da siz şimdi için bu yaz sıcağında iyi gelir.

Ek :)
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2016, 19:09:08 Gönderen: Ganzilis »
" Paraya Karşı Yetenek ve Emeğin Mücadelesini Verdik. Tarih Bunu Yazar "

#20102011ŞampiyonuTrabzonspor

*

Çevrimdışı Joe Pistone

• Statler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Temmuz 2016, 19:07:24 »
Belli ki yaşın küçük :) Siyaset kısmından anladığın an karşılıklı (ama buradan değil) konuşabiliriz ama şimdi değil.

Ayrıca burası demokratik bir platform olduğu için herkesin kendi özgür iradesiyle fikrini belirtmesinde bir sorun yok. Düşüncelerin için teşekkürler Ganzilis :)