Galatasaray Formaları

Bu İşi de bok etmeye çalışan çıktı

  • 1 Yanıt
  • 3216 Gösterim
*

Çevrimdışı Selocan

  • ******
  • Tam Parçalı
    • Profili Görüntüle
    • Galatasaray Formaları
Bu İşi de bok etmeye çalışan çıktı
« : 10 Haziran 2012, 15:55:48 »
Beyler yarışma başlamadan önce uyardık herkesi. Burada bir aileyiz ve sadece keyif almak için bu tip vakit geçirebileğimiz yarışmalar yapıyoruz. Uyardık; ne dedik ? Kim kime oy veriyor, ne olaylar dönüyor hepsini görüyoruz diye. Anlaşılan bize inanılmamış ve gerizekalı yerine konmaya çalışmışız. Aynı ip'den yarışma başladıktan sonra 4 yeni kayıt yapılmış ve zaten aynı ip'den 2 farklı kaydın daha olduğunu öğrendik forumda. 6 kayıt x 2'den 12 oy bir tasarımcının aldığı oyları uçurur. Böyle bir üçkağıda göz yummayız. Anketler bu akşam kapanacak ve tasarımcılardan biri, hepimizi aptal yerine koymaya çalışan biri, diskalifiye olacak. Forum'dan da uzaklaştırılacak.

Bir sonraki turlarda oy vermek için en az 25 kez yorum yapmış, aileden biri olmak gerekecek. "Teşekkürler", "müthiş", "sağol" tarzı yorum arttırıcı yorumlar takip edilecek ve art niyet-üçkağıt çabası gözlendiği zaman forumdan şutlanacaklar. Aşağıya aynı ip'den girip oy veren kişinin ip'sini koyuyorum. Aynı ip'den 4 tane daha üyelik vardı, ancak hiç yorum yazmamışlar ve anket açıldıktan sonra üyelik alınmış, onları sildim bu sebeple fotoda yer almıyorlar.  Aileden sandığımız 6 hesap açan kişinin 2 tane hesabı uzun zamandır bizimle, bu foto da o 2 hesabın fotosu. Bizi aptal yerine koymaya çalışsa da ben onu deşifre etmek istemedim. Zaten forumdaki son akşamı, güle güle gezsin bakalım.



Biz her fırsatta bu işi eğlencesine, zevkine yaptığımızı söyleye duralım, zevkimizin içine sıçan birileri mutlaka çıkıyor. İçimdeki bütün hevesi alıp götürüyorlar. Şuradaki yarışmayı kazansan ne olacak, kazanamazsan ne olacak ? Hakikaten yazık. Biz bir aileyiz diyoruz, aile içinde insanlar birbirine kazık atmaz. Burada ellerin fikirlerinin hakkıyla tasarımlarını yapıp yarışmaya katılan tasarımcıların hepsi adına biz özür dileriz.

Son uyarı, benzer olaylara girişmeyin. Çünkü gerçekten kimin ne yaptığını görebiliyoruz.

Bir grubun 3.sü gelecek günlerde bir üst tura çıkacak.

Bir de çok rica ediyorum, kendisini farkeden kişi bu başlığın altında kendisini aklamaya çalışmasın. Dilerse bana özel mesaj gönderebilir.
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2012, 16:04:13 Gönderen: Selocan »

*

Exert

Ynt: Bu İşi de bok etmeye çalışan çıktı
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2012, 17:02:50 »
Bol şans diliyorum kendisine.. Umarım bu arkadaş gibi başkalarıda yoktur hepsini bu akşam kontrol edeceğim..