Galatasaray Formaları

Diğer Takımlar Forma Tasarım Yarışması [22] [Nike Elit 3. Forma Temalı]

  • 14 Yanıt
  • 4538 Gösterim
Merhabalar

Forumda son dönemde yaptığımız yarışmalara hız kesmeden devam ediyoruz.Bu seferki yarışmamızın teması Nike firmasının elit bir kaç takıma yaptığı 3. formalar üzerine olacak.

Biliyorsunuz son 3. sezondur Nike 3. formaları ortak bir kalıp hazırlayıp her takıma özel şekilde renklendirerek tasarlıyor.Her sene değişen kalıplarla birlikte yeni alternatif renkler de deneniyor.Bu seferki yarışmamızın ana fikri de tam olarak bu olacak.Sizden 2017-2018 sezonunda Nike firmasının üst düzey 5 kulübüne alternatif bir forma seti yaratmanızı isteyeceğiz.Her yarışmacı Barcelona,City,PSG,Inter ve Roma'nın içinde bulunduğu bu 5 takım için 3. forma seti tasarlayacak.Her yarışmacı yeni sezon için ortak bir forma tasarlayıp 5 takım için de farklı farklı renklendirecek.

-Yarışmada bundan önceki Galatasaray yarışmasında olduğu gibi tasarım sabit kalmayacak.Sizden 17-18 sezonu için bir set isteyeceğimiz için yepyeni bir kalıp tasarlamanızı isteyeceğiz.Bu seneki vapor kalıbına 3-5 tasarım detayı ekleyip renklendirmekten çok yepyeni tasarımda bir kalıp hazırlamanız yarışmanın çeşitliliği açısından çok daha faydalı olacaktır.

-Yaptığınız kalıbı 5 takım için tek tek uygulamak zorunlu olacak.İçlerinden birisine yapıp diğerine yapmayayım gibi bir durum söz konusu değil.Barcelona-City-PSG-Inter-Roma'dan oluşan bu takımlar için hepsine farklı renk kombinasyonları seçeceksiniz.Renk konusunda yine yaratıcılık sizin elinizde.Renklerin birbirine karışmaması için takımlar arasında birbirine karışmayacak renk tonları seçmeniz tavsiye olunur.Yine her takım için ağırlıklı bir renk tonu seçmeniz yarışma teması açısından önemli.

-Her takımın forması tasarladığınız ortak kalıpla genel hatlarıyla aynı olmak zorunda.Her takım için farklı farklı tasarımlar yapmayın.Formada çok aşırıya kaçmamak ve genel ortak kalıba uymak şartıyla takıma has ufak detaylar veya desenler bulundurabilirsiniz.

-Yarışmada kalıp zorunluluğu yok.Şort ve çorap bulunmak kaydıyla istediğiniz kalıpla tasarımlarınızı gönderebilirsiniz.

-Yarışmada sunum yapmak serbest.Tasarlayacağınız formaların tanıtımını en iyi şekilde yapmak da size kalmış durumda.İyi bir sunum yarışmada size artı puan katacaktır.Bu konuda da bir sınır bulunmamakta.Yaratıcılığınızı istediğiniz şekilde zorlayabilirsiniz.Formaları bir konseptte tanıtabilir,tematik bir isim verebilirsiniz.Geçen sene Nike formaları "night rising" sloganı altında tanıtmıştı.

-Sunumu hazırlarken başlık resmindeki gibi 5 formanın da birlikte yan yana olan bir versiyonunu hazırlamak zorundasınız.Ana görseliniz bu resim olacak.Formaları detaylı olarak tanıtmak isteyenler ayrıca her takım için de ayrı ayrı detaylı resimleri atabilir.Bu resimleri ana görselin altında vereceğimiz linkte sergileyeceğiz.

-Yarışmanın son katılım tarihi 10 Ağustos Çarşamba Saat:13:00.Tasarımları @Furkan A. özel mesaj yoluyla göndereceksiniz

-Geri kalan kurallar eski yarışmalarla aynı.Unuttuğumuz bir nokta varsa ileride ayrıca ekleriz.Herkese başarılar :)
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2016, 23:25:50 Gönderen: victorieux »

Ben katılmak istiyorum. Formaları yapmadım daha ama katılabiliyoruz dimi? Yani son yarışma gibi. Pazar 13:00'a kadar formaları atan herkes katılabilir?
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2016, 21:26:42 Gönderen: Furkan A. »

@marek193

aynen öyle.yine de katılmak isteyen arkadaşlar konuya yazarsa iyi olur.sayının kaç olacağını aşağı yukarı kestirebiliriz  :)

Ben katılacağım

Şöyle bir girizgah yapayım :)*

Çevrimdışı bragun

  • ***
  • A winner is just a loser who tried one more.
    • Profili Görüntüle
Şöyle bir girizgah yapayım :)
Ozan abi sen n'aptın ya ;D
Son Kale Fenerbahçe.

Bir spoiler da benden gelsin  8) @Filth http://i.hizliresim.com/QMDO3y.jpg
Diğer Takımlar Forma Tasarım Yarışması [22] [Nike Elit 3. Forma Temalı]


twitter.com/ayyberk
esvaphane.com

Yarın son gün millet, bilginize...
Tam Parçalı Tam Galatasaray...

bu yarışma pek ilgi görmedi.galiba yarışmaya katılan sadece 2 kişi olmuş.

yeni yarışma teması için öneri ve fikirleriniz varsa yazabilirsiniz.

@ibohh Böyle diyeceğine yarışmaya katılsaydın keşke :)

Katılmayı unuttum :(

Bilmem farkında mısınız fakat forumda insan yok.Evet bildiğiniz yok.
Belki aceleci şekilde yarışma düzenlemek yerine,biraz daha reklam yapmak daha mantıklı olmaz mıydı sayın çok değerli yönetim ekibi?  ;)

bundan iki hafta önce yaptığımız yarışmaya 17 kişi katılmış.bu kadar kişi iki hafta içinde sırra kadem basmadıysa forumdaki kişi sayısı yeterli demektir.demek ki bu sefer seçtiğimiz tema beğenilmedi veya çok zahmetli bulundu.

reklam demişsin bu yarışmanın reklamını nerede ve nasıl yapalım tam olarak anlamadım.zaten formalarla alakalı olan,tasarım yapan insan gelip foruma üye oluyor zaten.onun dışında sosyal medya hesaplarında duyurusunu yapsak katılan sayısı yine değişmeyecekti.

sizin de yarışmalar için öneriniz,fikirleriniz varsa bizle paylaşırsanız seviniriz.sizin o değerli fikirlerinizden mahrum kalmayalım :)

@ibohh

tatlım?

yarışma için tema önerin varsa alalım.yoksa gereksiz mesajlarla meşgul etme.

Yollanan tasarımları görme imkanımız var mı peki :D

*

Çevrimdışı bragun

  • ***
  • A winner is just a loser who tried one more.
    • Profili Görüntüle
Aynen tasarımları bende merak ettim.
Son Kale Fenerbahçe.