Galatasaray Formaları

NIKE'TAN BEKLENTİLER #3

  • 2 Yanıt
  • 3439 Gösterim
*

Çevrimdışı Selocan

  • ******
  • Tam Parçalı
    • Profili Görüntüle
    • Galatasaray Formaları
NIKE'TAN BEKLENTİLER #3
« : 07 Mart 2011, 22:15:28 »
Bu aslında sadece Nike ile alakalı değil. Kulübün de isteği doğrultusunda yapılan bir satış olduğunu düşünüyorum. Çokça mail aldık bu konuda, yazmanın vaktidir. Uzun kollu formaların satışı Nike'tan beklediklerimiz listesine giriyor.

Sanıyorum 2006-2007 sezonu bütün formalarımızın uzun kollu versiyonlarının da satıldığı son sezondu. O yıldan bu yana uzun kollu formalar satılmıyor. Geçen sezonun sonlarına doğru Parçalı formamızın uzun kollu versiyonu yoğun istek üzerine satışa çıkartılmıştı, bu sezon da satışı devam ediyor. Fakat 4 sezondur diğer formalarımızın uzun kollu hallerini sadece futbolcular üzerinde görebiliyoruz. Satışları yapılmıyor.

Nike ile gireceğimiz bu yeni dönemde taraftarların sadece Parçalı değil, bütün formalarımızın uzun kollu hallerini istediklerini biliyorum. Nike bu kadar iddialı geldiği takıma uzun kollu forma üretmekte problem yaşamaz. Fakat en tepede de dedim, bu kulübün talepleri doğrultusunda yapılacak olan bir satış ve kulüp 4 seneden sonra böyle bir yenilik düşünür mü ? Ben yine eski kafada gideceklerini ve uzun kollu formaları yine sadece futbolcular üzerinde göreceğimizi düşünüyorum. Ancak ufak da bir ihtimal yeni forma tedarikçimizle bir yenilik düşünülebilir. Ne olacağı konusunda bir fikrimiz yok fakat taraftarların uzun kollu forma istediklerini buradan duyuralım.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2011, 22:31:18 Gönderen: Selocan »

*

yirmi45

Ynt: NIKE'TAN BEKLENTİLER #3
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2011, 14:16:14 »
bugün elime chelsea nin sezon formasını aldım ve bir kez daha adidasa lanet okudum.aslında adidas ayrı bir yeri vardı çocukken bende.zengin çocukları hep nike giyerken adidas daha halktı sanki.bizim takımlar hep adidas giyerlerdi ve nike giyen takımlar onları döverdi:) falan.daha mazlum yanlısıydı sanki adidas ama

*

yirmi45

Ynt: NIKE'TAN BEKLENTİLER #3
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2011, 14:20:32 »
...ama yeter artık bu 3. dünya muhabbeti.