Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - esstoril

Sayfa: 1
1
http://66.media.tumblr.com/fd9235dc8c48aeaa41162cc400e6e3f0/tumblr_o2l4ngIonv1rtjl8do1_1280.jpg


Gördüğüm en kötü parçalılardan biriydi nike sanırım buna göz dikti :(

Bu yandaki sarı kırmızı asimetrik çizgiler, siyah ve beyaz formada güzel duruyordu bence ama parçalı da sana katılıyorum, kötü gerçekten.

2
Benim için milli takımın en güzel 3 formasından biridir bu. 98 de uzun kollusunu alıp baya bi halı saha maçlarında fln giyinmiştim. Sonra birgün gaza gelip "bileklerimi sıkıyor" diye kollarını kesip sıfır kol yapmıştım. Hala durur evde. Güle güle sakla.

3
Parçalıdan vazgeçilip çubuklu çıkarıldığı için yoğun bi kamuoyu tepkisi olmuştu (bende çok tepki göstermiştim). Bu düşünceden hareketle ben çubuklu çıkacağını sanmıyorum. Şahsi fikrimle desteklersem parçalı formadan hiçbir zaman vazgeçilmemeli, her sezon mutlaka bir parçalı forma olmalı.

4
Valla bakındım göremedim kusura bakmayın, 1999-2000 fontu var mıdır acaba birisinde?

5
Son paylaştığın iki forma da yine çok güzel olmuş. Tebrikler.

6
Bu arada tahmin ediyorum daha önce konuşulmuştur bu ama, formaların arkasının düz olması kuralı, tribüne gol sevinci yaşamaya giden futbolcuya sarı kart gösterme ile birlikte futboldaki en saçma kurallardan birisi. Güzelim formaları bozuyor. Yazık.

7
@Selocan Selocan, formanın lokomotif ürün olduğunu düşünerek hadi forma fiyatını çekmesin belli bir rakamın altına kabul. Ama yan ürünlerin fiyatlarını en azından Türkiye ye göre düzenleyebilir. Ya da tam tersi, yan ürünler böyle pahalı olacaksa, bari forma fiyatlarını makul tutsun falan.

8


Dostum kur çevirerek o malın değerini hesaplayamassın.

Abddeki 1 dolar 1 liradır ordaki yaşama göre

Veya ingilteredeki 1 pound 1 liradır gene ingiltere yaşamına göre.

Kalkıp 80 dolarlık formayı amerikada 250 lira burda 150 lira deyip burayı daha ucuz gösterirsen olmaz.Buranın daha ucuz olması için o formanın 70 lira olması lazım..
[/quote]

Buna %100 katılıyorum. Avrupa da bir forma 80 euro ise, Türkiye de de gayet 80 tl yapabilirler. Bu ülkenin yaşam şartlarına göre fiyatlarında düzenleme yapabilirler. (hiçbir yerde yapmıyorlar diyenler olabilir, biliyorum evet ama yapabilirler.) Makul fiyatlara satılsa ürünler çok daha fazla satılacağından ve çok daha fazla kazanacakları konusunda hepimiz hemfikirizdir sanırım.

9
Reklam ve nike amblemi sarıyken ki hali daha güzel bence.

10
Bu nike ürünlerinin düzensizliği , azlığı beni inanılmaz derecede rahatsız ediyor. Kimse bu durumdan sesli şekilde şikayet etmiyor,yahu ben mecbur muyum nike nike dolaşıp nerede hangi ürün var bakmaya. Ulan amk ,storeda olmayan ürün nike storelarda oluyor falan filan..

Bir de çıkartılan ürünler bir nebze fazla ama inanılmaz gereksiz,kimsenin almayacağı sikko şeylerle dolu. Bu işin sonu nereye varacak merak ediyorum.

Bir de anlamsız pahalı. Hadi formaları idare ediyoruz falan ama, sıradan bi polo yaka tişörte bile ortalama 150 lira para istemek nedir yahu.

11
Yalnız bu instagramda paylaştığım forma 1994-1995 sezonu kalın çubuklu forması, alt açıklamada da yazmıştım.) (93/94 değil yani, yanlışlık olmasın)

12
Bu sezonun fontlarını arıyorum, yardımcı olabilecek birisi var mıdır acaba?

13
Galatasaray Forma Haberleri / Ynt: Formalarda Kullanılan Fontlar
« : 22 Ağustos 2016, 15:51:40 »
1999-2000 sezonu adidas fontlarımız kimse de var mıdır acaba?

14
Bu konuya tek kafası takılan ben değilmişim, sevindim. Nike'a geçtik geçeli en gıcık olduğum konulardan birisi bu. Niye koymuyorsun kardeşim yıldızlarımızı antrenman ürünlerine. hayret birşey yahu. Ben yönetici olsam çok fena tepki gösterirdim bu duruma açıkcası :)

15
Galatasaray Forma Koleksiyonu / esstoril koleksiyonu
« : 23 Haziran 2016, 13:00:18 »
Arkadaşlar herkese merhaba son 1 senedir falan bende merak sardım koleksiyon işine, bir senede toplayabildiklerimi linkteki instagram adresimde görebilirsiniz. İlginize teşekkürler şimdiden... instagram.com/galatasarayformalarim

Sayfa: 1