Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Sarpus

Sayfa: 1
1
Arkadaşlar dün e-bay'de dolanırken buldum.Malezya kökenli bir satıcı hem elinde bulunan eski bulunmayan fontları hem de sipariş üzerine font tasarımı yapıp satıyor. Çok kısa bir sürede de elinize ulaşıyor. 2000-2001 Galatasaray Hagi fontu var şuan satılık ve birkaç kullanıcı da satın almış türkiyeden aşağıda linki veriyorum bence burdan toplu alımlar yaparsak daha da uygun fiyata alabiliriz hem de kargoda uygun fiyata gelmiş olur.

http://myworld.ebay.com/pimp-my-jersey/?_trksid=p4340.l2559


2
Merhaba...
 
Sitenizi hemen hergün merakla ve ilgiyle takip eden bir forma koleksiyonu meraklısıyım.Benim bir konuda yardıma ihtiyacım var bu forma konularında bilginiz oldugu için ilk olarak size danışmak, yardım almak istedim.
 
Elimde bulunan bazı galatasaray formalarında arkasında isim ve numara mevcut değil, bunlara isim ve numara yazdırmak istiyorum ama o dönemki fontlarla yazdırmak istediğim için hiçbiyerde bulamadığımdan dolayı bunu yapamıyorum.Örnek olarak 1999-2000 sezonun cubuklu formasına isim yazdırmak istiyorum, orjinalliği de bozmak istemediğimden bu dönemin fontlarını bastırmıyorum store'dan.
 
Benim yardım almak istediğim konu o dönemlerin büyük boyutta çalışılmış olarak fontlarını internette bulmam mümkün mü?Eğer bulursam büyük bir ozalitçide bunu formaya  bastırabilceğimi düşünüyorum.Veya photoshopla başarılı bir şekilde forma çizimleri yapan arkadaşlar var onları elinde bu fontlar mevcut mudur?Photoshop kullanmayı bilmediğim için kendim beceremiyorum :)
 
Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.
 
Teşekkürler şimdiden ilginiz için...
 

 

Sayfa: 1