Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - caca

Sayfa: 1 2 3 ... 24
1
Parçalı forma tam kombinle harika duruyo. Beyazı herkes atlet gibi demişti ama kırmızı şortla kombini ve kırmızı çorapla kombini muazzam bence. Sade ve asil. Tam Galatasaray deplasman forması gibi.  Genel olarak beğendim. 3. Forma bakalım nasıl olacak.

2
Beyaz formayı abd milli takumının siyah forması gibi parçalı yapsalar yani sağ kol kırmızı sol kol sarı sırt kısmı yine parçalı olcak şekilde efsane olurdu. O şekilde yapabilcek olan varmı?

3
Konçlara acaba tff mi izin vermedi,eğer öyleyse parçalı şortun hiç bi anlamı kalmaz ki zaten pekte iyi durmuyor.ancak beyaz forma olsaydı bu sene beyaz-parçalı-beyaz kombini hoş olanilirdi gibime geliyor,siyah formayı inşallah böyle kombinleriz en azından bi maçta.

4
Podolski nin imza törenine giydiği formanın arkasında ki ülker reklamının üzerine gs store reklamı çekilmiş. Ülker sponsorluktan komple çekildi mi? Ayrıca sırta sponsor bulunmazsa öyle kalsın hiç güzel gözükmüyo,gs store reklamı falan da olmasın. Sanki gs store reklamını gmrmesek alış veriş yapmayacağız.

5
@AslanStatistic adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/AslanStatistic/status/611920586298785792?s=09. Yeni font?

6
Beyler forma sponsoruyla ilgili gelişme var mı? Az önce gs tv de yeni yönetimdeki yöneticileri tanıtırken birisi skoda yönetim kurulu üyesi dedi,benim de aklıma direkt sponsor olayı geldi. Daha öncede skoda söylentisi çıkmıştı acaba olur mu diyorum?

7
Galatasaray Forma Haberleri / Ynt: Parçalı Dayanışması
« : 23 Mayıs 2015, 20:22:06 »
Edit

8
Tam kombinle çıkıcaz galiba bugün, gözlerim yaşardı valla :D

9
Gözlerime inanamıyorum, çubuklu altına,beyaz,beyaz bekliyodum ama tam(parçalı olmadan ne kadar tam olabilir ki) kombini görünce hem şaşırdım hem sevindim.fener ve avrupa maçlarında bile beyaz, beyaz giymişken şaşırtıcı.Bu sezon galiba ilk tam kambin? Eskişehir deplasmanı da aklıma gelince insan seviniyo ama bu sevinme bile durumun ne kadar kötü olduğunu gösteriyor 😢

10
Aman Allahım gözlerime inanamıyorum.. 110. yıl yükleniyor.Kombin 10 numara..

11
İnşallah bjk tam kombin çıkar da belki bizde tam kombin çıkarız (parçalı olmadan ne kadar tam olmasada).Tabi mor çıkma riskide ortaya çıkıyo.

12
Bu akşam çubuklu,beyaz,beyaz..buna da şükür.. Nando gri forma giyecek..

14
beyaz isabet oldu..anılar canlanıyo :)

15
Arkadaslar, uzun zaman giremedim foruma. Gögüs sponsor anlasmalari (HUAWAI ve TURKISH AIRLINES) kac sene gecerli? Ve seneye de ÜLKER var mi?

huawai ve thy 1 senelik yani sene sonu bitiyor..ülker konusunda bilgim yok..

16
Bir de beyaz Forma olur heralde 4 Forma çıkacak dendi.

17
Ve formalarda ortaya çıktı..Çok şık formalar bi de beyaz formadaki daikin reklamı kırmızı olsaymış daha iyi olurdu ama basketbol formalarındaki reklamları görünce insan bunlara bi şey diyemiyo.. :(


18
evet parçalı formada ortaya çıktı..
voleybol erkek takımımızın parçalı formasına bakarsak,branşlardaki formalar ortak olabilir..
yani baskete bir de beyaz forma ve voleybola bir de sarı forma gelmesi muhtemel..
antrenman ürünleri aynı olması da bu olasılığı arttırıyo..

formaya gelirsek;siyah şortla kombin düşüncesi güzel..formanın içindeki çizgiler ve şorttaki detaylar da güzel..arkası futboldaki gibi düz kırmızı olması kötü..ama tbf de tff gibi bi kural getirmiş olabilir çünkü voleybolda ki formanın arkası parçalı eğer formalar aynı dersek..

yine geldik reklam basımına..yani şunu doğru düzgün basmak bu kadar mı zor? futbolda thy ile imzaladık aynı hafta maça çıktık ama baskı güzel..liv hospital le 2.sene ama hala yama gibi reklam basıyorlar..

eğer beyaz formada olacaksa bana göre sıralama şudur 1.SARI FORMA 2.BEYAZ FORMA 3.PARÇALI FORMA.. parçalı forma 3. sıraya koysamda başarılı buldum..


bu erkek voleybol parçalı
bu da erkek voleybol..muhtemel beyaz forma

19
beyler fontlar sarı..

20
u-19 maçı

Sayfa: 1 2 3 ... 24