Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - caca

Sayfa: 1 ... 22 23 24
461

bence yönetim son çalışmayı düşünüyo çünkü mor formalı sezonda buna benzer çerçeve vardı.
not:o çerçeve fontun kendisimiydi yoksa biz mi ekledik bilmiyorum..

462
Nurettin Kantarelli TFF'nin Süper Lig'te kullanımını zorunlu kıldığı ARİAL Font üzerinde değişiklikler yapmayı düşündüklerini belirtmiş. Çok b.ktan bir font, ne yaparsan yap pek iç açıcı bir şeyler çıkmaz. Ben ARİAL font üzerinde ufak tefek değişklikler yaptım, biraz fikir versin diye ama..

http://i39.tinypic.com/15pfwq1.jpg


bu iyi olmuş ya.bence kulüpte buna benzer bi şey yapıcak ya da inşallah yapar.ama sonuçta arial..

463
godfather fontu nasıl?sumliminal mesaj olur,biz sizin babanızız :D
464
Hocam serie a, champions league farketmiyofoto ya dikkat etmedim ş.liginde giydiklerini bildiğimden birde basel var mesala parçalı olan

465
uefa milan barcelona gibi iki koyu veya iki açık renkli takımın numara yazılan çubuklu kısmına dokunmuyordu.ama juve ve bizim gibi açık koyu renkli takımlara karışıyodu.bakalım barça sarı kırmızı formasının numara yazılan çubuklu kısmına karışıcaklar mı,kaldıki biziki parçalı daha ney gözüküyor.

466


font burda daha belli.ayrıca çift rek kullanmışlar.bizde bu tarz değişik bi şeyler yapmamız lazım,tabi tff izin verirse :)

467
 drogba,gol sevici ve kırmızı forma..yalnız formanın altındaki yazılar okunuyo  :)
http://s1307.hizliresim.com/1c/s/qpqx0.jpg

468
ben lüleburgaz nike tan ülkersiz parçalı forma aldım ama eylül ekim gibi uzun kollu satışa çıkacakmış.insan bunu baştan açıklar.on tane forma alacak halimiz yok.neyse etiketini falan çıkarmadım uzun kollu formayla değişim olur diye.uzun kollu forma ülkersiz olur mu?

469
kırmızı formayı bu kombinasyonla kullanırmıyız acaba.bence kırmızı şort ve konçtan daha iyi,aslında sarı şort ve koncu tercih ederdim ama:(  http://www.galatasaray.org/images/galeri/5/436/B_99eff9e4d39cfffefbf4a8d5b4f74288.jpg

470
arkadaşlar bizim iki senedir kullandığımız fontun ismini bilen var mı?

471
öncelikle S.A. kırmızı formanın altına sarı şort ve sarı konçta kullanılabilir.bence beyaz da olabilir ama siyah olmamalı.çünkü geçen senenin hemen hemen aynısı olur hem de üç tane koyu renkli formanın olduğu sezonda, kırmızı formayı açık renkli şort ve konç la açmış oluruz..

Sayfa: 1 ... 22 23 24