Galatasaray Formaları

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - cavo

Sayfa: 1 2 3 4 5
21
Bu arada sarı forma süper finalde hiç giyilmedi. Tüm maçlarda olması gerektiği gibi parçalıyla çıktık sahaya. Yanlışım var ise düzeltin.

22
Nazım dan sonra ikinci sırada ben varım dtesat kardeşim :) Neyse günahı veririz seve seve maç forması için.

23
ne yapıyorlar yani. Formaları toplayıp imha mı ediyorlar ? Koskoca Nike koskoca Galatasaray kulübüne 3 formanın hesabını mı soruyor şimdi. Benim inanasım gelmiyor bu duruma ama bu sene bir gariplik var. Koleksiyoner olarak tüm forma satışlarını yakından takip etmeye çalışıyorum. Bu sene maçta giyilmiş birkaç forma dışında forma çıkmadı satılığa. Geçen sene daha sık satış oluyordu.

24
Ben parçalı formaya uzun kolu yakıştırmıyorum. Düz renkler daha çok yakışıyor. Bu sene giydiğimiz beyaz formaya uzun kol yakışırdı bence.

Geçen sene Melo nun giydiği forma ise takım için istisna benim için bir şans. O forma benim koleksiyona kısmet oldu. Bana emanet :)

25
maç öncesi ben heyecandan yanımdaki adamı görmüyorum siz neleri görüyorsunuz. Helal olsun renkdaşlar :)

26
Galatasaray Forma Haberleri / Ynt: Galatasaray Store Haberleri
« : 19 Şubat 2013, 18:33:33 »
http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=15846

Yukarıdaki kaleci formasının omuzlarında t bant var mı ? Hiç giyilmedi ama t bant var ise alabilirim.

27
maçta giyilen formalardan olsa yine anlarım fiyatı ama bildiğin taraftar forması işte. Tüm takımın imzasını koysalar o kadar etmez.Sonuçta ıslak imza değil.

28
Bence elde yıka hocam. Makinaya atmam ben formaları. Hele maçta giyilmişse 2 ay havalandırırım ama yine de yıkamam. Kuru temizleyiciye vermek başka bir alternatif.

29
Galatasaray Forma Koleksiyonu / Ynt: "Sarbi" ne kadar eder?
« : 02 Ocak 2013, 23:36:11 »
5 10 mu ? Selocan hocam sen yapma bari :)

Maksimum 3 yeni forma parası eder bence de. Kim ne yapsın SARBİ yazan formayı. Abartmayalım. Sanki Messi yerine Müssli yaılmış ta 5 10 etsin :)

30
Keita nın fotoğrafındaki ayakkabılar iğrenç olmuş :) O formaya o ayakkabıları yakıştıramadım doğrusu.

31
ekac kardeşim koleksiyonu dağıttı gördüğüm kadarıyla. İnşallah kötü bir sebepten dolayı yapmak zorunda kalmamıştır.

32
biri bu çocuğu durdursun :) Harika oldu Nazım koleksiyon. Nazar değmesin inşallah kardeşim.

33
Galatasaray Forma Koleksiyonu / Ynt: Forma saklama koşulları
« : 31 Aralık 2012, 01:25:16 »
takım elbise kılıfı mı kullanıyorsun Fatih ?

Ben de artık asmaya başlayacağım maçta giyilen formaları. Kat izi hoşuma gitmiyor bakınca. Aslında herkes formalarını nasıl sakladığını fotolar ile paylaşsa burada güzel olur :) Farkl fikirler çıkabilir ortaya.

34
Merhaba ,

Haftasonu formaları düzenledim. Elimde birden fazla olan formalar var. Zamanında hem kısa kollusunu hem uzun kollusunu almışım. Artık hem uzun hem kısa kolluları elimde tutmanın gereksiz olduğunu düşündüğümden formaları uygun fiyata koleksiyoner arkadaşlara vermek isterim. Böylelikle eksik formalar için bütçe oluşturmayı planlıyorum.

Formaların kondisyonları 10/10 veya 9/10 dur.

İlgilenen arakdaşlar özel mesaj ile ulaşabilir. Toplu alım yapmak isteyen arkadaşlara ekstra güzellik yaparım.Yeterki koleksiyon amaçlı alın,Ticari amaçlı 3 e alıp 5 satanlardansanız uzak durun :)


2001-2002 kırmızı aria reklamlı  - L veya XL
2001-2002 beyaz forma - uzun kollu - aria reklamlı - XXL
2002-2003 çubuklu - XL
2004-2005 100.yıl forması - XL
2009-2010 kırmızı - XL
2009-2010 mor - XL
2010-2011 aslan - XL

35
sana daha önceden de dedim bir daha söylüyorum :) Kaleci formalarını es geçme sonra üzülürsün :) Geçmiş sezonlara ait kaleci forması bulmak sahiden çok zor.

Diğer tavsiyem herkesten forma alma.Alırken kendini garanti altına al. Güvenli e ticaret yöntemiyle al.

Koleksiyon işine girip bu işi ticarete döken arkadaşlar var.Aman sakın onlardan olma.Ben de sahibinden.com da forma satıyorum ama amacım farklı.Elimde store ürünü normal bir forma varken matchworn olanını bulduktan sonra elimdeki store ürününü satıyorum.Maksat ticaret değil. Zarar etmeden başkasına fayda sağlamak.Bunu sen de biliyorsun.Bak benim fazla formalar senin koleksiyona renk kattı mesela :) 3 e alıp 5 e satmacı koleksiyonlardan olmazsın umarım hiçbir zaman. Bu güzel hobiyi ekmek teknesine çevirenlere sinir oluyorum.Bu ne para hırsı arkadaş.

36
@cavo abi sen milleti ihya etmek için mi üye oldun buraya? :D 100. yılı düşünmüyorum ama başka fazlan varsa ilgilenebilirim :)

Sağol kardeşim. Maksat senin gibi arkadaşların ihtiyacı görülsün.Match won / issued olan versiyonları bulunca elimdekileri çıkarıyorum işte :) Yatak altında duracağına taraftarın üzerinde dursun sarılı kırmızılı :)

37
Selam elimde XL 100.yıl forması var.Arkasında H.Şükür yazıyor.Forumdan ihtiyacı olan bir arkadaşa piyasa fiyatının altına bırakabilirim.

Biri 100. yıl formasını arıyordu. Maillere bakmam lazım.

M arıyormuş o, ancak ben yine de mail attım, geri dönerse haber veririm.

Teşekkür ederim.

38
Selam elimde XL 100.yıl forması var.Arkasında H.Şükür yazıyor.Forumdan ihtiyacı olan bir arkadaşa piyasa fiyatının altına bırakabilirim.

39
Şampiyon olduğumuz seneler Metin Oktay formasındaki logoyu kullansak sorun olur mu?

Bayrak standart, kare, dikdörtgen vs... yapamazsın. Belirli bir boyutu ve şekli var. Onu kullanmak zorundasın.

Beşiktaşın logosunda da bayrak var. Belki biz de Uğur arkadaşın dediği kullanabiliriz.
Logo olarak başarılı olmaz bunlar. Logo ile sembolü birbirine karıştırmamak lazım. Aslan logosu kullanmaktan bahsediyorsak, logo tasarımın altın kurallarını sağlaması lazım.

Aslan'ın çocuksu bir tarafı da yok. Tek mesele özgünleştimek. İngiltere'de, Fransa'da kullanıldığından daha farklı, kendine has karakterli hale getirmek. Alev yeleli aslan profili olabilir mesela.

Açıkçası yeni logo tasarımını gereksiz buluyorum.

Bunun yerine sembol üzerinde durmak daha mantıklı geliyor. Dünyada bunu başaran bir çok kulüp var. Mesela Manchester United'ın logosunda 70'lere kadar şeytan figürü yoktu. Zamanla "kırmızı şeytan" sembolü o kadar tuttu ki adamlar logoya bile yerleştirdi. Bence bizim yapmamız gereken yeni logolarla uğraşmaktan ziyade, herkesin gördüğünde "Galatasaray Aslanı" diyebileceği bir sembol oturtmak.

Kesinlikle katılıyorum.
Galatlar konusu tamemen pazarlamak adına yapılmış bir uydurma bence.Mor formayı satmak için uydurmuş bile olabilirler.


40
fiyatları evet fazla koydum biliyorum dikkat çeksin diye yaptım gerçek fiyatları değil tabi

98 füme formayı kaça bırakıyorsun en son ?

Sayfa: 1 2 3 4 5